Використовуйте тільки спеціальні аксесуари!

Аксесуари для презентаційного обладнання – цей той елемент, без якого неможливо уявити собі ефективність проведення презентацій. Для того, щоб тренінги та виступи відбувалися успішно, а Ви не відволікалися на дрібниці, аксесуари повинні відповідати високій якості, а також бути при Вас в запасі. Тому, не потрібно піддавати ризику проведення важливих заходів, а варто займатися попередньою підготовкою до них.

У нашому інтернет-магазині Ви можете знайти і купити аксесуари для презентаційного обладнання, а також все найнеобхідніше для якісної роботи.

Папір для фліпчартів

Щоб купити аксесуари для презентаційного обладнання, необхідно залишити заявку на нашому сайті, вказавши необхідну кількість і адресу доставки товарів. Вже через кілька днів Ви зможете отримати зазначені канцелярські товари і обладнання на Вашу адресу в будь-який регіон України.

Папір для фліпчартів відноситься до аксесуарів презентаційного обладнання. Вона характеризується хорошою щільністю (не менше 70г /м2) і відмінною білизною. Папір може мати клітинну розмітку або бути без неї. Стандартний розмір блоків має 64 см в ширину і 90 см у висоту.

Звичайні блоки паперу для фліпчартів продаються в проклеєному по верхньому краю вигляді. Блоки паперу обов’язково мають отвори для кріплення на фліпчарт. Стандартна кількість отворів становить 4-6 штук. Це необхідно для надійної фіксації паперу для зручності використання.

Рулони зазвичай упаковуються в індивідуальні картонні коробки для транспортування. За бажанням для перенесення папір можна дістати з коробок і помістити в тубус.

Блоки паперу для фліпчартів можуть містити мінімум 10 аркушів. Найбільш поширені комплекти мають 20-30 аркушів. Зазвичай цієї кількості достатньо для проведення однієї середньої за часом презентації.

Інші необхідні аксесуари

До поширених і популярних аксесуарів для презентаційного обладнання також відносяться спеціальні спреї для очищення, маркери і губки на магнітній основі.

Спреї для очищення дошок, що очищуються сухою матерією, необхідні для періодичного очищення забруднень, що накопичуються наповерхні, в тому числі і для очищення від слідів маркера. Вони містять активні компоненти і сприяють ефективному очищенню. Середній і зручний розмір туби з рідиною становить від 250 мл. Це невеликий флакон, який можна носити з собою. Для зручного нанесення балон зі спреєм оснащений помповим розпилювачем, за допомогою якого зручно наносити вміст на дошку. Завдяки антистатичним властивостям, спрей служить додатковим засобом для протидії пиловим забрудненням.

Зручна губка для очищення дошок, що очищуються сухою матерією, має магнітну основу, завдяки якій вона може кріпитися на дошку в будь-якому місці. Серветки, якими безпосередньо очищується дошка, можна змінювати по мірі забруднення.

Аксесуари для презентаційного обладнання

Аксесуари для презентаційного обладнання

Всього 15
Ціна
Від

до

Діаметр, смКількість аркушівКількість в упаковці, шт.Розмір, смУпаковка