Програма лояльності

Програма лояльності

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

У нашій програмі лояльності бонуси живуть півроку. Тобто, ними можна розрахуватися протягом 6 місяців з дня нарахування. Якщо вони не були використані – після цього автоматично списуються.

Після початку повномасштабного вторгнення ми жодного разу не списували ваші бонуси, щоб ви могли встигнути ними скористатися. Проте 30 вересня відбудеться автоматичне анулювання усіх бонусів, яким на момент вересня виповниться рік або більше.

Приходьте в магазини, щоб встигнути скористатися ними!

Що таке програма лояльності?

Це можливість економити на кожній покупці. Від 3 до 10% на наступну покупку від вартості поточної. 1 бонус = 1 гривня. Ваші бонуси можете витратити через 14 днів після їх нарахування. Ви можете повністю розрахуватися бонусами, незалежно від суми покупки. Бонуси згорають, якщо їх не використати протягом 6 місяців.

Як отримати бонусну картку?

У мережі магазинів «Лібраріум» і «Віват, канцелярія!» діє програма лояльності для постійних покупців - накопичувальна система бонусів. Отримати он-лайн бонусну карту можна на касі за будь-яку покупку на будь-яку суму. Карта автоматично закріплюється за номером телефону. Пластикова карта не видається.

Участь у ПЛ є добровільною. Ідентифікатор учасника ПЛ – його номер телефону. На один номер телефону може бути зареєстрована одна карта учасника ПЛ конкретної мережі «ВіВат,канцелярія!» або LIBRARIUM. Мати бонусну карту на один і той же номер в обох мережах (по одній карті на одну мережу) – можна.

При реєстрації в ПЛ, учасник дає згоду на обробку персональних даних. Також учасник надає згоду на відправку інформації, у тому числі, рекламного або маркетингового характеру, про зміни в правилах ПЛ, в товарах через будь-які вказані учасниками канали комунікацій, в тому числі через SMS, електронною поштою, телефоном, а також здійснення телефонних опитувань задля покращення клієнтського сервісу. Погодження про обробку персональних даних є обов'язковою умовою для участі в бонусній програмі.

Чи можна користуватися бонусною карткою при покупках в інтернет-магазині?

Ні, програма лояльності діє тільки при купівлі товарів в офлайн магазині. В інтернет-магазині розрахуватися бонусами з бонусної картки не можна.

Як нараховуються бонуси?

Бонуси нараховуються тільки при покупці в офлайн магазині просто за номером телефону. Вони нараховуються за кожну витрачену гривню в чеку. Кількість бонусів розраховується залежно від процентної ставки на картці:

 • 3% – 0,03 бонусів за 1 гривню покупки;
 • 5% – 0,05 бонусів;
 • 10% – 0,1 бонусів.

Бонуси не нараховуються:

 • за придбання акційного товару (жовті або рожеві цінники)
 • при здійсненні покупки за бонусні бали
 • за придбання подарункових сертифікатів

Бонуси нараховуються тільки на частину вартості товару, оплачену грошовими засобами та/або подарунковими сертифікатами.

Якщо товар оплачений частково Бонусами, частково грошовими засобами та/або подарунковими сертифікатами, то Бонуси нараховуються лише за ту частину товару, яка оплачена грошовими засобами та/або подарунковими сертифікатами.

Чи можна нараховувати і списувати бонуси за номером телефону?

Так, можна. Картку не носити потрібно.

Скільки бонусів можна отримати?

Бонусна ставка на карті - від 3% до 10%. Вона підвищується в залежності від накопичувальної суми покупок. Схема така:

 • від 0,10 грн – 1 999 грн = 3%
 • від 2 000 - 4 999 грн = 5%
 • від суми накопичення 5 000 грн = 10%

Усі Ваші покупки підсумовуються, тому дуже просто досягти максимальної бонусної ставки - 10%.

Як підвищити ставку бонусів?

Ставка бонусів підвищується автоматично при накопиченні певної суми покупок. Всі чеки з дня першої транзакції підсумовуються за накопичувальним принципом, без урахування покупок за бонусні бали.

Коли можна розрахуватися бонусами?

Бонуси стають активними на 15-й день після здійснення покупки.

Як і де використовуються накопичені бонуси?

Накопичені бонуси можна використовувати в будь-якому офлайн магазині мережі з розрахунку 1 бонус = 1 гривня. Розраховуватися бонусами можна частково не більше 50% чеку, або відмовитися від їх списання.

Щоб списати бонуси, потрібно назвати номер телефону, а потім – перевірочний код, який прийде в смс-повідомленні для підтвердження.

Для мереж «ВіВат,канцелярія!» та LIBRARIUM діють свої власні системи, тому накопичування та списання бонусів можливо лише в межах однієї конкретної мережі. Розраховуватися бонусами в мережі магазинів LIBRARIUM, що були накопичені у «ВіВат,канцелярія!», не можливо.

Мінімальна сума бонусів до списання становить 20 грн.

Чи є терміни використання бонусів?

Якщо бонуси не списуються більше 6 місяців, вони згорають. Згорають тільки бонуси, яким більше 6 місяців.

Наприклад, у Вас на карті 100 бонусів, 20 досягли півроку, тому згорять тільки 20. Решта 80 будуть активні до кінця їх терміну дії.

Як перевірити кількість бонусів і відсоток на карті?

Перевірити кількість бонусів можна:

 1. в особистому кабінеті на сайті VV.ua
   • вхід для повної версії сайту:
  Вход в личный кабинет
   • вхід для мобильної версії сайту:
  Вход в личный кабинет мобильной версии
 2. на касі у магазині. Продавець надасть наступну інформацію
  • поточний відсоток на карті;
  • загальну кількість бонусів на рахунку;
  • кількість бонусів, доступних для списання;
  • суму покупок для переходу на наступний рівень процентної ставки.

Чи можна повернути товар, куплений з використанням бонусів?

Товар, куплений з використанням бонусів, підлягає поверненню протягом 14 днів згідно ЗУ «Про захист прав споживачів». При цьому бонусні бали, нараховані за дану покупку, списуються з рахунку покупця.

Компанія ТОВ «ВКФ «ВВ» не несе відповідальності за несанкціоноване використання бонусів, якщо це трапилось через розголошення власних персональних даних учасником програми.

Компанія ТОВ «ВКФ «ВВ» залишає за собою право блокування карти учасника ПЛ на списання бонусів, при цьому накопичення бонусів триває. При виявленні заблокованої карти – учасник ПЛ повинен звернутися на гарячу лінію програми лояльності (0800 33 46 49) для розблокування карти. Блокування карти може відбутися Відділом безпеки у зв’язку з підозрою в несанкціонованому використанні бонусної карти з боку учасника ПЛ чи третіх осіб, або в будь-якому іншому випадку на розсуд компанії ТОВ «ВКФ «ВВ».