Купуючи той чи інший товар, ми хочемо, щоб він відповідав заявленим продавцем характеристикам. Якщо ми обираємо речі від відомих брендів, ми хочемо бути впевнені, що це оригінал. А як, власне, в цьому переконатися? Все просто. Кожен магазин, в тому числі та організації, які працюють в режимі онлайн, зобов'язані на вимогу покупця пред'явити ліцензії, які світові бренди продають реалізаторам при співробітництві.

Брендові товари в інтернет-магазині VV.ua

В каталозі інтернет-магазину VV.ua — офіційному магазині роздрібних мереж “ Віват, Канцелярія! ” і LIBRARIUM в Києві є безліч брендових товарів. Так, наприклад, у нас ви можете знайти та купити топові бренди рюкзаків: Kite, Delune, Victorinox. Також у нас представлена ​​високоякісна канцелярія від брендів Koh-i-Noor, Сонет, Caran`d`ache і елітні ексклюзивні ручки Parker, Waterman і т. п. Для самих маленьких у нас знайдуться наймодніші бренди іграшок — TY, Winx, Barbie, LEGO.

Ми з гордістю пропонуємо вам відмінні брендові канцтовари для школи, щоб учні користувалися надійними та якісними товарами й пристойно виглядали перед однокласниками.

У нас можна з легкістю придбати брендові канцтовари для офісу (оригінальні, стильні та сучасні), щоб підкреслити статус компанії і проявити повагу, турботу і підтримку до співробітників.

Якщо для вас назви брендів — це не порожній звук і ви звикли користуватися тільки кращим, то у нас ви можете зробити найкращі покупки.

Гарантія автентичності бренду — ліцензія

Ми впевнені в якості своїх товарів і їх автентичності. Для нас продавати товари виключно високої якості — це вже добра традиція. Якщо в цьому хочете бути впевнені та ви, попросіть ліцензію (якщо ви проживаєте в Києві або будь-якому іншому місті України) і ми без проблем надамо її вам.

Ліцензії неможливо підробити самостійно або купити десь на стороні. Такі махінації суворо караються законом і магазини, які дорожать своєю репутацій, ніколи не будуть встрявати в такі халепи. Наш онлайн-магазин працює законно і офіційно купує ліцензії у представників брендових канцтоварів, галантереї, аксесуарів та інших товарів.

Шкільні канцтовари оптом від виробника в Україні без ліцензії продавати строго заборонено. Тому все канцтовари від виробника оптом та інші види продукції ми реалізуємо також за ліцензією. Бажаючи купити якісні шкіряні канцтовари (наприклад, дорогі моделі щоденників, блокнотів і т. п.), Ви зробите правильний вибір, якщо вирішите придбати їх у нас. Така річ буде служити вам довгі роки. Ви звернулися за адресою, якщо:

Робіть правильний вибір, купуйте хороші речі за найкращими цінами від виробника і насолоджуйтеся прекрасним результатом!

Бренди та ліцензії


Бренди

Ліцензії