Стильний, сучасний помічник. Щоденник це

купити щоденник

Ера сучасних технологій диктує свої правила, постійно нав'язуючи все нові й нові електронні гаджети. Проте звичайний щоденник досі не втратив своєї актуальності. Для одних людей він так і залишився звичайним блокнотом, головне призначення якого — зберігати щоденні записи поточних справ, планів, зустрічей, результатів, досягнень, тобто інформації, яка пов'язана з професійною діяльністю ділової людини.

Звісно, практична функція є головною, але не єдиною. Останнім часом виробники випускають настільки неповторні й круті щоденники, що їх почали розглядати як стильний і трендовий аксесуар.

Види щоденників

Щоденник недатований Brunnen Агенда Flex Neo You can

Конструкція щоденників доповнюється різноманітними додатковими елементами. Вони виконують практичну функцію та роблять користування блокнотом значно зручнішим. Ви можете купити щоденник, який доповнено:

Призначення і формат

Вибір щоденника за розміром залежить від подальшого призначення блокноту. В офлайн і онлайн-магазинах можна купити щоденник різних форматів: A4, A4-, A5, A5-, A6, A6-, B5, B6. Найпопулярніші формати:

Матеріал обкладинки

Матеріал обкладинки впливає на загальну вартість блокнота. Сьогодні в інтернет-магазинах можна купити щоденник в Україні з таких матеріалів:

Звісно, картонний, вініловий та паперовий щоденник за ціною значно нижче, ніж модель з натуральної шкіри або замші.

Що всередині

Внутрішнє оформлення та якість паперу моделей відрізняються, тому один щоденник за ціною може відрізнятися від іншого, який на перший погляд має схожий вигляд.

Вартість залежить від:

Дата, потрібно чи ні?

Для ділових людей, які мають звичку планувати робочий графік заздалегідь датовані щоденники — річ першої потреби. Якщо прив'язки до точного часу не потрібні, то можна купити щоденник без датування. Найчастіше другий варіант обирають молодості або творчі люди, які використовують блокноти в повсякденному житті, а не на роботі.

Типи щоденників

щоденник Yes

В залежності від призначення щоденники поділяються на:

Вибір типу залежить від принципів планування й особистих уподобань людини. Важлива порада: якщо ви працюєте в офісі, тоді доцільно купити планінг. Його великий розмір і зручна розмітка допоможе максимально ефективно систематизувати робочі записи.

Для кого вибираємо?

Перш ніж замовити щоденник в інтернет-магазині, треба проаналізувати його майбутнього власника. Колір моделі слід обирати з урахуванням статі й віку людини, яка буде нею користуватися. При виборі рекомендуємо дотримуватися наступних правил:

Як вибрати щоденник

При виборі щоденника потрібно звернути увагу декілька нюансів. Щоб купити щоденник, який буде приносити максимум користі, враховуйте:

Де купити щоденник, стильний та зручний

Щоденник Yes А5 недатований Jet м'який білий (252038)

Інтернет-магазин VV.ua — це місце, де купити щоденник в Україні може будь-який її мешканець. Ми пропонуємо широкий асортимент канцелярської продукції з сертифікатами якості за найдоступнішими цінами. Нашим покупцям доступні регулярні акційні пропозиції, декілька способів оплати, швидка доставка компанією «Нова Пошта» або кур'єром.

Щоб замовити щоденник в офіційному магазині мереж Librarium та «Віват, канцелярія», додавайте потрібний товар у Кошик або телефонуйте за номером 0 800 75-60-09 (безкоштовно для всієї України). Чекаємо на ваші замовлення!

Поширені запитання

⭐ Що краще: щоденник або тижневик?

У щоденниках для кожного календарного дня відведена окрема сторінка. А тижневики більше нагадують шкільний щоденник з розворотом на тиждень. В ньому зручно планувати та бачити всі завдання на поточному тижні.

⭐ Як гарно запакувати щоденник?

Упакуйте щоденник у спеціальний подарунковий папір або просто покладіть у красивий пакет. Щоб зробити подарунок ще приємнішим, напишіть кілька теплих слів або побажання на листівці та вкладіть у щоденник.

⭐ Для чого потрібен перфорований куток в щоденнику?

Відпрацювали день - відірвали перфорований куток. Це допоможе вам відразу знаходити поточну дату. Інший варіант використання таких куточків - відривати їх на сторінках з важливими позначками, щоб при необхідності їх можна було легко знайти.

⭐ Як привчити себе вести щоденник?

Просто почніть вести щоденник, плануйте розумно і тверезо оцінюйте свої можливості, адже провалені плани можуть демотивувати. Експериментуйте, пробуйте планувати по-різному, щоб підібрати зручний для вас варіант. Відстежуйте свої результати та винагороджуйте себе за виконану роботу, наприклад, походом в кіно або чимось смачненьким, тоді ведення щоденника буде тільки в радість.

⭐ Скільки сторінок у щоденнику?

Кількість сторінок у щоденниках може відрізнятися. Найчастіше зустрічаються щоденники на 320 стор. або 350-352 стор. Підходьте до вибору датованного щоденника усвідомлено, враховуйте розмір, кількість сторінок, формат, - головне, щоб його легко було носити з собою.

⭐ Як підписати щоденник, який хочеш подарувати колезі?

Написати пару вітальних рядків можна на самому щоденнику (з внутрішньої сторони обкладинки) або ж вкласти в щоденник листівку. Підписуючи щоденник у подарунок колезі згадайте цікавий, веселий або душевний момент, який вас об'єднує. Пишіть побажання від щирого серця, і це обов'язково оцінять!

⭐ Як почати вести щоденник?

Зробіть перший крок - придбайте щоденник, з яким вам буде приємно працювати кожен день - щоденник повинен бути привабливим і зручним для вас. Зробили перший крок? Відмінно, записуйте основні завдання на день, які плануєте зробити, і викреслюйте виконані - все просто!

⭐ Як правильно вести щоденник?

Розпишіть головні цілі на рік і на місяць, сплануйте на тиждень. Викреслюйте виконані завдання і приступайте до нових, заохочуйте себе за виконану роботу, наприклад, походом в кіно або чимось смачненьким. Доповнюйте ведення щоденника цікавинками- стікерами, наклейками, замальовками - головне, щоб вам подобалося!

Щоденники ділові

Щоденники

Всього 1019
Ціна
Від

до

ОбкладинкаКолір обкладинки


Показати ще 25 товарів