Про нас

Група компаній ВКФ "ВВ" (VV Group) - це:

Інтернет-магазин VV.ua

Мережа магазинів "Віват, канцелярія!"

Мережа магазинів Librarium

ВКФ "ВВ" - сервіс

 

VV.ua

У нашому інтернет-магазині представлені кращі бренди і торгові марки мережі магазинів "Віват, канцелярія!" і Librarium.

Чому купувати на VV.ua просто і вигідно?

- На VV.ua найуважніші і найтурботливіші консультанти, які допоможуть Вам визначитися з вибором товару.

- На VV.ua Ви знайдете товари відомих українських і міжнародних брендів, які мають підтверджені сертифікати якості продукції.

- Постійна система акцій та знижок на VV.ua дозволить кожному покупцеві вибрати саме те, що йому необхідно.

- Асортимент товарів на VV.ua постійно оновлюється, що дає можливість надати покупцеві максимально широкий вибір.

- Покупки з VV.ua приходять швидко, а оплата за доставку мінімальна.

Заходьте на VV.ua і купуйте в лічені хвилини, отримуючи професійну консультацію!

 

Мережа магазинів "Віват, канцелярія!" 

Мережа магазинів "Віват, Канцелярія!" заснована в 1992 році. На сьогодні вона об'єднує 25 торгових точок в 13 містах України.

"Віват, канцелярія!" - офіційний дилер понад 100 торгових марок. Серед них - Kite (Німеччина), Yes! (Великобританія), Dakine (США), Victorinox (Швейцарія), Brunnen (Німеччина), Parker, Waterman (США), Hot Wheels (США) та інші бренди. Всього ж ми пропонуємо своїм покупцям понад 10 тис. найменувань продукції.

Відмінною рисою товарів, представлених в «Віват, канцелярії!» є якість і безпека. Всі товари мають сертифікати якості або гігієнічні висновки.

Дізнатися адресу нашого магазину у вашому місті, ви можете в блоці "Інформація". Або замовити вподобаний вам товар у нас на VV.ua

Звертаємо вашу увагу, що картами лояльності мережі "Віват, канцелярія!" ви можете скористатися в будь-якому з 25-ти магазинів мережі "Віват, канцелярія!". Інтернет-магазин зараз не нараховує і не списує бонуси за картками лояльності при покупках.

 

Мережа магазинів Librarium

Librarium - не просто магазин, це територія, де навіть раціональний прагматик захоче взяти в руки пензлик, фарби, кольоровий папір, мольберт, щоб почати творити не зупиняючись. Таких унікальних магазинів вже дев'ять в Україні - в м. Київ, Чернігів, Одеса, Івано-Франківськ і Суми.

Багатотисячний асортимент товарів для творчості, хобі та професійних художників, безліч ідей для подарунків, а також сотні ігор та іграшок кожен день залучають сотні покупців. А у вихідні для дітей та їх батьків проводяться цікаві заняття та майстер-класи, на яких можна зробити саморобку, листівку, намалювати картину, пограти в ігри - і при бажанні, придбати це в магазині. Територія позитиву і творчості чекає на Вас!

А для тих, хто не має можливості відвідати магазини Librarium, ласкаво просимо на VV.ua! Віртуально ознайомитися з найбільш вражаючими товарами з асортименту Librarium`а, а також купити їх, можна в нашому інтернет-магазині.

Звертаємо вашу увагу, що картами лояльності мережі Librarium ви можете скористатися в 8-ми оффлайн магазинах мережі Librarium. Інтернет-магазин зараз не нараховує і не списує бонуси за картками лояльності при покупках.

 

ВКФ "ВВ" - сервіс

Сервісні підрозділи ВКФ "ВВ" - сервіс знаходяться в 12 містах України. Такі підрозділи займаються комплексним обслуговуванням офісів, поставляючи компаніям не тільки канцтовари, а й все необхідне: папір, каву, побутову хімію, стільці, сейфи і інше.