ІГРАШКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Дитинство і іграшки для більшості людей поняття тотожні. Потреба дитини в іграх так само природна, як і в їжі, і починає гостро проявляться вже в віці 2-х років. З 4-х років малюк стає цільовою аудиторією популярної реклами дитячих товарів і хоче сам вибирати собі іграшки. Для багатьох батьків це проблема не тільки у фінансовому, а й в плані безпеки дитини. Рішенням може стати інтернет-магазин, де товари відповідають вимогам якості і мають прийнятну ціни на дитячі іграшки.

НАВІЩО ПОТРІБНІ ІГРАШКИ?

Всі дитячі іграшки повинні відповідати не тільки стандартам безпеки, а й вимогам до корисності. Залежно від типу вони повинні розважати і розвивати:

Всі ці корисні якості працюють непомітно для малюка, якщо купити дитячі іграшки відповідно до віку, статі та потреб дитини.

Як вибрати іграшки для дітей за віком?

Фізичний та психологічний розвиток хлопчиків і дівчаток в ранньому дитинстві відбувається однаково, а відмінності починають з'являтися тільки в більш пізньому періоді. Хлопчикам з раннього віку купують машинки, солдатиків і літаки, а дівчаткам - ляльки, будиночки і платтячка. Але, попри це, головним критерієм вибору іграшок для дітей є НЕ статева відмінність дітей, а вік.

1-3 роки

У цей період дитині можна купити недорогі дитячі іграшки, такі як:

брязкальця, дзвіночки, дудочки;

Брязкальця і дзвіночки - це найперші друзі немовляти. Критеріями вибору повинні стати: приємний колір, мелодійний звук і надійне кріплення. Їх завдання заспокоїти і відвернути увагу дитини, даючи батькам можливість відпочити. Зайняти малюка грою допоможуть кубики від бренду Vladi Toys, виготовлені з х/б тканини і поролону. Вони мають яскравий колір, барвисті малюнки і розвивають сприйняття кольорів, окомір і дрібну моторику пальців. Замовити іграшки для дітей можна на сайті vv.ua/igrushki.

Азбука - це основа розвитку. Вона допомагає об'єднувати символи і образи, які стануть мостом для переходу дитини до вербального спілкування. Набір «Азбука» на магнітах від бренду Vladi Toys дозволяє вчитися і грати, пересуваючи довгі барвисті букви по магнітній дошці і складаючи з них слова.

Особливе значення в житті малюка мають м'які іграшки, бо він носить їх з собою, бере в рот і спить з ними. Вироби, представлені в магазині дитячих іграшок «Віват, канцелярія!» виготовлені зі спеціальної тканини Ty Silk і мають гіпоалергенний наповнювач TY - polyester fiber, що робить їх безпечними для здоров'я. Крім того вони легко відпираються, а завдяки довговолокнистій структурі не розтягуються і НЕ стискаються, зберігаючи свою форму. Розвиваючі ігри від бренду Hasbro-Games є наборами з тваринами, фруктами і предметами, де малюк повинен знаходити пов’язані риси. Виконані з м'яких матеріалів деталі безпечні для дитини, а компактна упаковка не займатиме багато місця в кімнаті. Вартість дитячих іграшок такого типу варіюється в залежності від складності та масштабності, але залишається на прийнятному рівні.

3-6 років

Цей вік характеризується зростаючим інтересом дитини до навколишнього світу і його потребою в спілкуванні, заохочуванні та розвитку, що досягається за допомогою:

Ляльки Barbie - це улюблена дитяча іграшка для дівчинки. Представляючи еталон жіночності, вона допомагає переймати важливі жіночі якості і манери, які будуть потрібні в подальшому житті. Для хлопчиків хорошим подарунком стане набір HOT WHEELS, що містить машинку в масштабі 1:64 і трек, по якому вона їздить. Гра цікава тим, що в ній є можливість зміни конфігурації треку і розгін машини до високої швидкості.

Настільні ігри та пазли розвивають мислення, координацію і увагу. Хорошим вибором стане гра «Воображаріум» від бренду Hobby World, де гравцям потрібно загадувати і розгадувати слова, намагаючись пояснити їх за допомогою малюнків, розповіді або міміки. Вона розвиває уяву і здорово піднімає настрій, чому допомагають приємні малюнки і якісне оформлення набору. Теж саме можна сказати і про пазли від ТМ Djeco, які намальовані акуратно і барвисто, і можуть зайняти малюка на довгі години. Отримати детальну інформацію про дитячі іграшки, що представлені в інтернет-магазині «Віват, канцелярія!», можна, звернувшись до консультантів на сайті або зателефонувавши по телефону.

Іграшки

Іграшки

Всього 2720
Ціна
Від

доПоказати ще 25 товарів