Гарантії

Шановні споживачі!

"Віват, Канцелярія!" і LIBRARIUM дбають про захист і комфорт кожного свого покупця, тому пропонують вам ознайомитися з правилами експлуатації текстильної продукції ТМ Kite, Yes, 1 Вересня і ручок Parker. За умови їх дотримання ви і ваші діти зможете довгі роки з радістю користуватися високоякісними товарами нашої мережі.

Увага! Обов'язковою умовою надання гарантії є збереження витратного ордера, чека або іншого документа, що підтверджує факт покупки виробу.


Статті
УМОВИ НАДАННЯ ГАРАНТІЇ НА РЮКЗАКИ, СУМКИ ТА ПЕНАЛИ TM KITE
17.06.2021

Ексклюзивна пропозиція - 1 рік гарантії на рюкзаки ТМ Kite! На рюкзаки німецької торгової марки Kite на сайті vv.ua і в мережі магазинів «Віват, канцелярія!» і LIBRARIUM надається ЕКСКЛЮЗИВНА гарантія 1 рік! Це означає, що можна бути впевненим у надійності фурнітури, щільності тканини, точності швів і зручності дизайнів.

Гарантія поширюється на рюкзаки, сумки та пенали ТМ Kite колекції 2021 року. 

УМОВИ НАДАННЯ ГАРАНТІЇ НА РЮКЗАКИ І СУМКИ ТМ «YES» І «1 ВЕРЕСНЯ»
17.06.2021

ТМ «YES» і «1 Вересня» дбають про захист і комфорт кожного свого покупця, тому пропонують Вам ознайомитися з правилами експлуатації текстильної продукції та доглядом за нею.

УМОВИ НАДАННЯ ГАРАНТІЇ НА ПИШУЧІ ІНСТРУМЕНТИ І АКСЕСУАРИ PARKER І WATERMAN
17.06.2021

ТМ WATERMAN® і PARKER® надають гарантію на свою продукцію строком на два роки від дати продажу. З умовами гарантії можна ознайомитись за посиланням.