Кожен із нас хоча б раз у житті приміряв на себе роль художника та відчував себе креативним митцем. Згадайте свої медитативні олівцеві замальовки під час неквапливої бесіди або дитячі ігри-розмальовки. Можливо, у вашому творчому доробкові є навіть аматорські або професійні картини?

У цій статті ми розкриємо суть такого поняття, як картини за номерами. Також розповімо про таємниці, техніки та тонкощі розпису таких робіт. Тож, як правильно обрати розмальовки за цифрами, де їх краще купити — про все це читайте нижче.

Вплив навиків малювати на розвиток дитини

Картина за номерами Півонії і вишні, 40 на 50 см, подарункова упаковка (GX8082) Brushme

Нерідко матусі та татусі задаються питанням: як само малювання може вплинути на розвиток дітлахів? З перших років народження ще зовсім неслухняні рученята починають створювати маленькі живописні шедеври. Потім, вже у школі, діти знайомляться із навичками малювання на заняттях, які проходять на регулярній основі. У цей час остаточно розкриваються творчі здібності малюків, зокрема художні.

Тож, постає питання, чим саме заняття живопису так корисні у юному віці? По-перше, художні навички — це гарний тренажер для розвитку дрібної моторики рук. По-друге, заняття малюванням напряму впливають на ділянки мозку, які відповідають за мислення. По-третє, вони непогано розвивають рухову та зорову пам’ять, а також мовлення. По-четверте, заняття живописом — це гарний спосіб для малюка активно розвинути просторовий інтелект та увагу. Тож варто купити картину по номерах.

Коли людина намагається спроектувати свій психологічний стан на папері, вона самовиражається. Це також цікавий та м'який засіб зняття стрессу. Малювання дуже заспокоює. Окрім цього, воно допомагає дітлахам сформувати гармонійну, цілісну та різнобічну особистість.

Малювати можна у будь-якому віці!

картина за номерами для дітей коти

Займатися живописом важливо не тільки у юному віці! Це заняття також відіграє немалу роль у житті дорослих. Сучасні світові умови важкі. Нервова система людини, її мозок надто перевантажені. Заняття творчого характеру — це гарний спосіб розвантажити неспокійний розум та переключити свою увагу на щось приємне. Мозок відпочине, почне знову продуктивно та старанно працювати.

Заняття малюванням, наприклад, розпис по номерах, допоможуть розвинути праву півкулю мозку та підвищити ефективність інтелектуальної праці.

Живопис — це шлях до розвивання просторового мислення, естетичного смаку та творчого таланту. При регулярних заняттях малюванням ви зможете легко перенести творчий погляд у всі ключові сфери вашого життя (стосунки, сім'ю, побут, роботу, дозвілля). Ви станете хуткіше та легше знаходити вихід зі складних ситуацій, створювати оригінальне та нове. Через це гарною нагодою стане замовити картину по номерах.

Чи практикуєте ви інтуїтивне малювання? Воно допоможе відобразити ваш внутрішній світ та погляд на нього. У цьому творчому напрямку ви абсолютно вільні. Ви можете художньо «висловлюватися» настільки, наскільки ви цього хочете. Творити собі на втіху!

Тому живопис — це не тільки приємне дозвілля, але й вельми корисне заняття.

Що таке розмальовки за номерами?

картина за номерами пара закоханих

Малювання за номерами — це особливий тип розмальовування, але тільки на полотні, де секції пронумеровані. Такий різновид творчості називається живопис за номерами.

Розмальовки за номерами — це спеціальні набори для творчості, які дозволяють кожній людині, незалежно від віку та способу діяльності, створювати власні повноцінні картини. Вам залишається лише замовити картину по номерах, щоб поринути у світ мистецтва.

На полотні майбутньої картини кожна секція відповідає певному кольору фарби, які необхідно нанести на чарунку. Малювання картин по номерах — це веселий процесс! Вам треба лише звірятися із цифровими підказками на полотні. І у кінці у вас вийде яскрава, барвиста робота.

Живопис за номерами: що входить у такий набір?

Якщо ви вирішили купити картини по номерах недорого, варто знати, що знайдете у такому наборі. Ось цей список:

Іноді, коли ви вирішили купити картину по номерах,ви можете побачити, що ваш набір містить більше аксесуарів, ніж ми перерахували вище. Зміст набору Картини за номерами буде залежати від складності виробу, вартості такої іграшки або від виробника.

Розмальовки за номерами від торгових марок Brushme та «Ідейка» відмінно зможуть доповнити інтер’єр. Малювання картин по номерах — це цікавий та незвичайний шлях, як можна потішити близьких та себе чарівним подарунком, створеним власними руками.

Основні види картини за номерами

Розпис по номерах, залежно від розміру картини, буває:

Що таке слова за номерами?

кисті для малювання картини за номерами

Слова за номерами — це особливий тип малювання за номерами. Він вміщує в собі замість одного полотна цілих чотири. Кожна літера (ілюстрація чи слово) набору зображена на окремому полотні. Якщо ви вирішили купити картину по номерах такого плану, то ви маєте унікальну нагоду створити картинну композицію в стилі Прованс, Лофт або Скандинавії. таким чином, ви зможете додати до вашого інтер’єру оригінальності.

Інтернет-магазин VV.ua представляє широкий асортимент розмальовок, картин та слів за номерами. На нашому веб-майданчику ви також зможете знайти всі необхідні аксесуари для повноцінної роботи. Ви можете купити картини по номерах без коробки на будь-який смак, щоб долучитися разом із нами до творчості.

Основні техніки розмальовування картин

Існують чотири основних прийому для розфарбовування таких полотен за чарунками:

  1. Зафарбовування у певному напрямку. Задача — розфарбувати частинки полотна по порядку, починаючи від центральної частини до краю або від верхнього до нижчого краю. Це дозволить не зачіпати та не замазувати рукавом або ліктем розмальовані вже елементи. Така техніка роботи вимагає якісного та частого промивання кісточок.
  2. Зафарбовування за кольорами. Задача — почергово розфарбовувати частинки одного номера. Постійно мити кісточки та одночасно відкривати кілька контейнерів із фарбами не потрібно. Варто пофарбувати чарунки одного кольору під одним номером і тільки після цього перейти до іншого. Фахівці радять при роботі у цій техніці спочатку використати світлі відтінки. Якщо ви почнете проробляти деталі з теплих пастельних відтінків, поступово переходячи до темних та насичених кольорів, можна уникнути рібних погрішностей у творчому процесі. Якщо ви випадково почнете роботу не з того чарунку, буде легше перекрити пастельним відтінком світлі місця, ніж темні та яскраво виражені.
  3. Розфарбовування від заднього до переднього плану. Задача — спочатку розфарбувати чарунки заднього плану та неспішно перейти до переднього. Треба виділити для себе фрагменти переднього плану, на яких хочется зробити акценти, і замалювати їх товстими мазками. Це допоможе створити ефект об'ємної картини.
  4. Розфарбовування від більшого до меншого. Задача — розпочати процес розмальовування з великих ділянок. Це дозволить розставити базові акценти, щоб простіше виконати дрібні частинки. Наприклад, якщо ви працюєте над натюрмортом, то краще за все розпочати з промальовки великих пелюсток або бутонів квітів. Потрібні великі фрагменти легше знайти на полотні. Ви відразу зрозумієте, що вийде в результаті.

Що потрібно знати новачкам при роботі з розмальовками за цифрами?

картина за номерами собака і кіт

По-перше, щоб процес малювання за номерами був максимально комфортним, треба тримати кісточку таким чином, як ви зазвичай тримаєте кулькову ручку. Обов'язково знайдіть опору для вашої руки, щоб вона не змогла провисати. Так ви не будете втомлюватися, а сама картина вийде охайною.

По-друге, не залишайте пензлики у склянці з водою. Не використовуйте для очищення кісточок агресивних хімічних засобів. Після закінчення роботи витріть фарбові залишки з пензлика, промийте його під теплою чистою водою з милом. Потім витріть кісточку круговими рухами від води та надайте ворсистої частині кисті первісної форми, утворюючи кінчик.

По-третє, готову картину можна додатково покрити олією або глянцевим лаком, оформити у багет. Це додасть блиску та яскравості фарбам, а також захистить ваш витвір мистецтва.

По-четверте, відкривайте баночки з фарбами лише перед початком роботи. Об'єм контейнерів із фарбами маленький (близько трьох мілілітрів). При тривалому зберіганні з відкритими кришками фарби можуть засохнути. Тому не треба залишати відкрити ємності із фарбами на тривалий час.Міцно закривайте кришки.

Фарбові резервуари містять воду, яка хутко випаровується з відкритих ємностей. По-п’яте, ви можете легко вирішити проблему загустіння фарби, якщо додати кілька крапель води до контейнеру з фарбою та ретельно перемішати товстою голкою чи зубочисткою вміст банки. Це допоможе досягти потрібну консистенцію. Проте застосовувати пензлик для розмішування фарби не треба.

Де можна придбати картини за номерами в Україні?

VV.ua є офіційним Інтернет-майданчиком роздрібних мереж «Віват, канцелярія!» і LIBRARIUM. У нашому Інтернет-магазині ви можете купити картину по номерах за доступною ціною з цікавим або романтичним сюжетом. Також на нашому веб-сайті ви маєте унікальну нагоду замовити додаткові товари для живопису, наприклад, різноманітні пензлики за товщиною та розміром, акварельні та інші фарби, полотна для складних розписів, лак для покриття закінчених витворів живопису, дитячі або дорослі набори для малювання та багато іншого.

Люди, які не мають достатньо навиків малювання, проте хочуть почати малювати, вважають за краще купити картини по номерах в Інтернеті. На веб-сайті vv.ua до кожного товару додається докладний опис. Це дає змогу швидко та в повному обсязі ознайомитися із характеристиками продукції та зробити правильний вибір. Якщо ви бажаєте зробити приємний та оригінальний подарунок своїм друзям, то ви можете купити картину по номерах, упаковану в подарункову коробку.

Сьогодні в Україні розмальовки за номерами користуються великою популярністю, тому ви можете замовити і купити все необхідне в нашому інтернет-магазині до будь-якого міста України (Київ, Суми, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Харків, Тернопіль, Львів, Черкаси, Одеса, Умань, Дніпро, Полтава, Чернігів тощо).

Мережа магазинів LIBRARIUM та «Віват, Канцелярія!» в Чернігові у торговельно-розважальному комплексі «Голлівуд» спільно з магазином LIBRARIUM за підтримки компанії «Ідейка» встановили новий рекорд України за найбільшою кількістю людей (на той момент це було 100 осіб), які одночасно малювали картини за номерами. Завдяки цьому заходу, велика кількість людей змогла ознайомитися з ідеєю та темою живопису за номерами. Також це допомогло молодим та досвідченим художникам дізнатися маленькі таємниці та хитрощі, щоб спростити тяжку працю над картиною.

Пам'ятайте, що малювання є джерелом щастя і натхнення. Тож розвивайте свої творчі здібності, малюйте та надихайтесь разом із VV.ua!

Поширені запитання

⭐ Картини за номерами: яка фірма краще?

На нашому сайті представлені кращі моделі розмальовок по номерах і основні виробники, наприклад: картини за номерами Ідейка, а також Brushme, новинки від компаній STRATEG і ROSA START. А якщо вам захотілося чогось новенького і незвичайного, тоді зверніть увагу на оригінальні картини за номерами на дереві ArtStory або картини за номерами по фото від компанії Wow Color. Фірма Wow Color надає можливість створити індивідуальний дизайн картини, беручи за основу ваше фото.

⭐ Як малювати картини за номерами, методи?

Існують різні методи та техніки малювання картин за номерами для дітей та дорослих, наприклад: зафарбовування за номерами (кольорами), зафарбовування від заднього плану до переднього, зафарбовування у певному напрямку (зверху вниз або від центру до периферії) і зафарбовування від великого до маленького (спочатку зафарбовують великі об'єкти, потім маленькі).

⭐ Чим розвести фарби для картин за номерами?

У разі підсихання фарби в наборі для малювання за номерами, її можна розбавити звичайною водою кімнатної температури. На баночку фарби візьміть 2-3 краплі, а після цього ретельно перемішайте фарбу і залиште на 5-10 хв.

⭐ Яким лаком покрити картину за номерами?

Ви можете покрити картину за номерами матовим або глянсовим лаком. Матовий додасть полотну оксамитового ефекту, а глянсовий - посилить блиск і яскравість фарб.

⭐ Як зробити рамку для картини за номерами?

В першу чергу, необхідно визначитися з тим, яку рамку ви хочете - з дерева, пластика, картону, м'яку, з різними елементами декору. Дерев'яну рамку можна зробити самостійно або придбати в нашому інтернет-магазині.

⭐ Чи потрібно розбавляти фарби?

Купуючи картину за номерами без коробки в нашому інтернет-магазині, ви можете відразу приступати до роботи, адже фарби вже готові до використання. Не рекомендується залишати фарби відкритими на тривалий період, щоб вони не засохли. У разі підсихання акрилових фарб, додайте до них 1-3 краплі води і ретельно перемішайте.

⭐ Чи потрібно покривати лаком картини за номерами?

Потрібно. Вкрита лаком картина збереже свою привабливість на довгий час. А також можна буде, в разі необхідності, протерти вологою серветкою.

Картини за номерами

КАРТИНИ ПО НОМЕРАХ - РОЗМАЛЬОВКИ ПО ЦИФРАХ

Всього 10095
Ціна
Від

до

Модель/Серія

Останні надходженняПоказати ще 30 товарів