Відмінна якість, прекрасний результат!

Канцелярські ножі – це зручний засіб для тонкої роботи, який було винайдено порівняно нещодавно. На основі ножів такого типу також виробляються більш потужні інструменти, які використовуються в будівництві та інших галузях.

Канцелярські ножі знайшли широке застосування в офісах і домашньому використанні завдяки своїй практичності та зручності використання. Особлива будова канцелярського ножа дозволяє використовувати їх у важкодоступних місцях і тоді, коли потрібно домогтися тонкості в процесі нарізки. Наприклад, під час вирізання трафаретів і створення аплікацій.

Якщо Вам необхідно проводити вдома косметичний ремонт, Ви також можете купити канцелярський ніж і використовувати його для різних цілей, починаючи з підрізування і вирівнювання шпалер. Також ножі такого типу популярні в швейній справі, адже вони дозволяють працювати з тонкими тканинами і робити акуратну роботу, що вимагає точності.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити канцелярські ножі з різною шириною леза, конструкції, різними типами. Якщо у Вас виникають складнощі при виборі необхідного товару, наші менеджери з радістю допоможуть Вам підібрати найкращий для Вас варіант, який відповідає Вашим вимогам.

Купити канцелярські ножі через форму замовлення інтернет-магазину – швидко, просто і зручно. Це допоможе Вам заощадити час і гроші на пошук необхідної продукції у звичайних магазинах. Приємні ціни і великий асортимент канцелярії для дому та офісу, представлені у нас, обов'язково Вам сподобаються.

Як обрати канцелярський ніж

Для звичайної нарізки паперу, яку Ви не дуже часто здійснюєте в офісних або домашніх умовах, вам підійдуть ножі з тонким лезом. Ширина леза починається від 9 мм. Цього цілком достатньо для невеликих потреб.

Для більш частого використання варто віддати перевагу моделям з шириною лез 18 і більше мм. У цих ножах леза міцніші і мають велику жорсткість. В даному випадку форма корпусу не має особливого значення, оскільки всі широкі канцелярські ножі мають ергономічну форму ручки для зручного використання.

Якщо Вам необхідно купити канцелярський ніж для більш серйозних робіт і частого використання, зупиніть свій вибір на виробах з широким лезом (більше 18 мм) і металевими направляючими. Вони призначені для підвищеного навантаження на леза і здатні витримати роботу навіть з щільними матеріалами.

Купуючи професійний канцелярський ніж, віддайте перевагу моделям в металевому корпусі. Вони добре лежать в руці і, як правило, мають зручні прогумовані вставки для зручності тримання.

Що робити, якщо затупилося лезо

При використанні будь-якого канцелярського ножа рано чи пізно ріжуча кромка леза стане непридатною. Для того, щоб виправити цю ситуацію, необхідно акуратно обламати кінчик леза згідно з поглибленням і викинути його. Якщо ножем користується дитина, цю процедуру краще довірити більш дорослій людині, щоб уникнути непотрібних травм.

Канцелярські ножі

Канцелярські ножі

Всього 12
Ціна
Від

до

Ширина леза, мм


Упаковка