Технологію малювання тушшю можна повністю віднести до числа найдавніших, здавна використовуваних творчими людьми. З тих пір техніка принципово не змінилася. Висока художня виразність робіт дозволяє творцям повною мірою передавати свій емоційний настрій в малюнках. Приваблива ціна на туш для малювання дозволяє купити її на вигідних умовах. Не лише Київ, а й вся Україна отримує матеріали в необхідних об’ємах. Представлена продукція користується попитом як в колі досвідчених майстрів, так і серед зовсім юних художників, які тільки нещодавно взялися за освоєння техніки.

Різноманіття інструментів

Продукт цінують не тільки за насичену колірну гамму і зручність використання, який в класичному виконанні створюється з сажі. Він користувався популярністю ще в стародавньому Єгипті через простоту виготовлення, доступності. Досить подивитися на актуальний прайс для того, щоб дізнатися, скільки коштує стандартна туш, призначена для малювання. Ви побачите, що витрати на її покупку зовсім невеликі. Кілька слів варто приділити особливостям використовуваних інструментів:

Туш для малювання

Без перебільшення мільйонам споживачів добре відома «Віват, канцелярія!» і мережа LIBRARIUM своїми різноманітними, якісними товарами. VV.ua створений для того, щоб представляти відому групу компаній в віртуальному просторі. Користувачі отримують можливість купити різноманітну художню туш і сотні інших товарів, необхідних для самореалізації. За необхідності кваліфікований персонал нашого майданчика допоможе в підборі, виборі товарів з будь-якої товарної групи, описаної в профільних розділах. Користувачам ресурсу пропонується кілька способів оплати придбаних товарів. Доставка здійснюється по всій країні за допомогою поштової служби.

Туш художня

Туш для малювання

Всього 25
Ціна
Від

до

Бренди

Кількість в упаковці, шт.

Кількість кольорів

Вага, г

Упаковка