Альбом для малювання – Ваша творчість не знає кордонів!

Купити альбом для малювання можна для дитини віком від 3 років. Вона сама покаже Вам тягу до образотворчого мистецтва, почавши тренуватися на старих зошитах і блокнотах, які знайдуться в будинку. Купівля альбому для малювання буде розумним рішенням. Вона забезпечить дитині можливість проявляти себе на папері і самостійно малювати перші картинки.

Як обрати альбом для малювання для дитини

Перші альбоми для малювання, призначені для дітей, необов'язково мають бути з великою кількістю листів. Акцент варто зробити на яскраву і барвисту обкладинку. Можливо, вона також стане полем для творчості малюка. До того ж альбом швидко буде використано, а в процесі експлуатації він помнеться і може порватися. Дитина повинна отримати задоволення від творчості, а Ви не будете нервувати, якщо альбом буде занадто дорогим.

Перший дитячий альбом може містити від 8 аркушів. Для дитячих малюнків буде достатньо придбати формат А4 або А5 з папером середньої щільності (100 г /м2 – 120 г /м2). Він підійде для малюнків олівцем або фломастерами. Ціна на альбом для малювання з такими характеристиками досить невисока.

Для малювання акварельними фарбами купуйте альбом з більш щільним папером (від 170 г /м2). Це потрібно для того, щоб при нанесенні фарб папір не протікав і не скочувався. Фактура може бути як гладка, так і зерниста. Добре проклеєний папір не буде вбирати воду, і фарба на нього ляже хорошим рівним шаром.

Також якісні альбоми для малювання можна придбати у вигляді окремих, не скріплених між собою, аркушів. Вони продаються як в форматі А4, так і в А3. Такі набори знадобляться Вам, якщо дитина серйозно захопиться живописом і буде малювати переважно за допомогою фарб.

Альбоми для ескізів

Цей вид альбомів призначений для виконання малюнків графітними і кольоровими олівцями, а також вугіллям. Папір в ньому має невисоку щільність – 110 г /м2. Вони підходять для начерків і різної графіки. Альбоми для ескізів бувають різного формату.

Альбоми для акрилового й олійного живопису

Малюнки олійними і акриловими фарбами вимагають більш високу якість паперу. Він повинен мати щільність не менше 300 г /м2. Для таких цілей також можна використовувати картон. Підбираючи картон, обирайте будь-яку текстуру, окрім глянцевої. Інакше мазки пензлем будуть лягати нерівномірно.

Спеціальна текстура паперу дозволяє досить щільно наносити фарбу. Для професійного використання також можна придбати альбоми з текстурою, що імітує полотно. Висока щільність паперу не дозволить фарбі проникнути всередину, а залишиться на поверхні і ляже красивим рівним шаром. Олійна фарба на ній висохне значно швидше, ніж на полотні.

Важливість правильного вибору альбому

Правильний підхід до вибору альбому визначить бажання Вашої дитини займатися художньою творчістю. Відчуваючи її потреби і передбачаючи бажання, ви зможете стимулювати дитину розвиватися і навчитися образному мисленню.

Якщо дитина захоче малювати фарбами, не варто економити на якості паперу, купуючи дешевший альбом. Кожна невдала спроба нанести зображення на папір через фарби, що розпливлися, а також через папір, що деформувався, буде її дратувати і відбивати бажання до творчості.

Альбоми для малювання

Альбоми для малювання

Всього 109
Ціна
Від

до

Тип скріплення


Формат


Кількість аркушів
Кількість сторінок

Вид майстер-класу

Ціновий сегментПоказати ще 25 товарів