Тижневик - це модний атрибут чи необхідність?

Сьогодні крізь нас проходить величезна кількість інформації. Відбувається стільки подій, що утримати все в голові та пам'ятати про всі плани, зустрічі, завдання двадцять чотири години на добу практично неможливо. Щоб хоча б трохи розвантажити свій день і голову, варто купити тижневик. Це блокнот, сторінки якого вміщають навігацію по днях тижня. На одному розвороті ви можете записувати минулі події або плани, які прагнете втілити.

Запис завдань значно спростить планування на день або тиждень, допоможе планувати ефективно відповідно до основ тайм-менеджменту. Придбавши тижневик, ви звільните голову від необхідності тримати всю інформацію в голові постійно.

Купівля тижневика корисна не тільки організацією часу, але і тим, що він створює образ ділової, зібраної людини. Такий стиль підходить не тільки бізнесменам, керівникам або менеджерам, а й викладачам, студентам, асистентам.

Види щотижневиків

тижневик смарт Brunnen

Для зручного користування органайзером та швидкого пошуку потрібної сторінки, купляйте тижневик з ляссе. Ляссе - це закладка, за допомогою якої можна швидко знайти потрібний вам розворот і приступити до запланованих завдань або заповнення блокнота. Закладки роблять з гладкої стрічки (атласної, шовкової), і обов'язково в колір обкладинки або внутрішнього оформлення тижневика. Вартість тижневика із закладкою не набагато вище за звичайні. Ляссе - зручний атрибут, без якого складно буде обійтися.

Доволі популярний аксесуар органайзерів - гумка. Тижневик з гумкою зручний тим, що оберігає блокнот від випадкового розкриття. Використовувати її можна, як закладку, натягуючи на несписані сторінки. Замовити тижневик можна з вертикальною або горизонтальною гумкою.

Іноді можна купити тижневик з замком. Блокнот може бути з реальним мініатюрним замком, до якого потрібен ключ, а може бути на зав'язках. У будь-якому випадку вартість тижневика такого виду вище через складність його виготовлення.

Формат визначає призначення

Для кожної ситуації або діяльності потрібно мати відповідний тижневик. Купити тижневик керівнику формату А4 можна для використання в офісі, а студентам можна носити такий тижневик у рюкзаку. Призначення тижневика А4 - містити повну й розгорнуту інформацію.

Оптимальне рішення - замовити тижневик формату А5. Це універсальний і поширений розмір блокнота. Його можна покласти на столі або у висувних ящиках, або ж взяти з собою в дорогу. Користуватися таким блокнотом може кожен в будь-яких ситуаціях.

А ось щоденник формату А6 менш поширений. Його перевага в компактності та легкості користування в дорозі. Щоденник легко поміщається навіть у невелику дамську сумочку.

Від формату також залежить і ціна тижневика. Чим він більший, тим більше матеріалів потрібно для його виготовлення, і тим він дорожчий.

Вибираємо обкладинку і текстуру

На відміну від щоденників і планерів вибір матеріалу обкладинки тижневиків не такий великий. Найпопулярнішим матеріалом залишається бумвініл - картон з нанесеною на нього ламінованою плівкою. Купити тижневик в Україні з бумвінілом не важко. Це міцний, водостійкий матеріал з гладкою текстурою. Прикладом тижневика з бумвінілом є бренд Brunnen. Їх колекція 2023 року відрізняється лаконічністю та стильним мінімалістичним оформленням. Купити тижневик у Києві цього бренду можна в магазині «Віват, канцелярія!». Блокноти зафіксовані вертикальною еластичною гумкою, в наборі чорна та біла закладки, а в доповнення - петля для ручки.

Крім бумвініла широко використовується вініл. Бренд Axent представляє тижневики формату А5 з вініловою обкладинкою, що гарантує збереження акуратного вигляду блокнота протягом довгого часу. Купити тижневик в Україні з натуральної шкіри можна не завжди, але «Віват, канцелярія!» пропонує на вибір тижневики з екошкіри. Тижневик німецького бренду Brunnen 2024 Бюро Soft має розкішний вигляд завдяки обкладинці з екошкіри. Ціна тижневика вище, ніж блокнота з простих матеріалів, однак німецька якість гарантує, що тижневик прослужить набагато довше, ніж інші блокноти. Органайзер такого типу підійде для керівників або бізнесменів.

Крім цих матеріалів зустрічаються тижневики з ламінованого картону, просмоленої тканини та PU. Популярні бренди Moleskine й Axent створюють зручні та стильні планувальники. Вони підходять для творчих завдань і вміщають багато цікавих додаткових сторінок, а саме: трекери звичок, інформацію про свята, одиниці виміру.

Сторінки: папір, лініювання, щільність - розбираємося разом

Тижневик, щоденник планер, планинг можуть мати щільність паперу від 130 г/м² до 70 г/м², однак це не залежить від формату. Щільність визначає сам папір. Видавці намагаються вибрати аркуші, що підійдуть для їхнього продукту, будуть красивими та функціональними, а також гарно підійде для друку. Brunnen використовує аркуші щільністю як 100 г/м², так і 70 г/м², а Axent тільки 80 г/м².

Від щільності паперу залежить його товщина та жорсткість. Якщо щільність сторінок буде занадто низькою, то чорнила просвічуватимуться та проступатимуть на інші сторінки.

Вибираючи щоденник, потрібно знати, для чого він потрібен. Чи будуть там ескізи, скетчі, малюнки або, може, замітки, креслення та лекції. Виробники пропонують кілька варіантів органайзерів: блокноти в лінію, в клітинку, в крапку та не ліновані. Лінійовані блокноти є стандартними. Тижневик в клітинку підходить для креслень, схем, математичних символів і для людей, які займаються аналітикою. Не ліновані блокноти купують творчі люди для малювання. Нестандартно виглядали органайзери в клітинку. Їх вважають універсальними, бо користуються ними як люди з аналітичним складом розуму, так і творчі люди.

Датований або недатований?

Brunnen недатований тижневик

Тижневик існує, щоб записувати в ньому свої плани на тиждень. Для навігації використовують датування сторінок. Але хтось дійсно любить планувати свій тиждень і описувати кожен день, а хтось не бажає цього робити.

Розрізняють три види органайзерів:

  1. датований - на сторінках поставлені числа, дні тижня, місяць і рік;
  2. напівдатований - відсутні рік, дні тижня та ін;
  3. недатований - нумерувати сторінки потрібно самому, немає обмежень, можна пропускати кілька тижнів.

Перед тим, як купити тижневик, потрібно розуміти мету покупки (для роботи, навчання або дозвілля) і тоді вирішувати, чи потрібен органайзер з датами, чи ні.

Кількість сторінок, що важливо знати

Тижневик Brunnen недатований Смарт Графо Lipstick BBH

Залежно від наповнення кількість сторінок тижневика може відрізнятися. Органайзери на 96 сторінок, як Axent, розділені на дві частини - для планування справ і особистих записів. Інших атрибутів там немає, на відміну від 192-сторінкового тижневика Brunnen Smart Strong. Ціна тижневика висока, але наповнення хороше: сторінки з даними, календарями на 2023-2024 роки, перелік свят, одиниці виміру тощо. Кількість інформації виправдовує кількість сторінок. Трохи менше сторінок у моделях інших колекцій Brunnen: кишенькового тижневика Miradur Trend (144 с.) формату А6 і настільного Бюро (152 с.) формату А4.

Хто майбутній власник?

Тижневик - це не тільки практичний атрибут для тайм-менеджменту, а й аксесуар. Перед тим, як замовити тижневик, потрібно подумати, хто буде його власником - чоловік чи жінка.

Для чоловіків підходить органайзер формату А5, його зручно тримати, як на столі, так і в портфелі. Так склалося, що найчастіше чоловіки купують темний тижневик з натуральної або екошкіри. Щоб підкреслити престиж, куточки тижневика обробляють металевими обідками.

Жіночі тижневики виконані у світлих тонах. Переважно, обкладинка виконана з м'якого матеріалу (бумвініла або тканини). Один із брендів, який підійде жінкам, є італійський Moleskine. У їх тижневиках, щоденниках і планерах різноманітне оформлення, але виконані вони витончено та елегантно.

Як вибрати тижневик?

Перед тим, як купити тижневик у Києві у «Віват, канцелярія!», потрібно знати, якими параметрами повинен володіти ваш органайзер.

  1. Обкладинка повинна бути приємною з дизайнерської точки зору, але одночасно з тим бути міцною і не порватися через пару місяців.
  2. Обирайте якісний папір, переконайтеся, що він досить щільний.
  3. Зверніть увагу на наповнення тижневика: розташування сторінок з тижнями, місяцями та роком, дизайн розворотів і додаткових атрибутів.
  4. Виходячи з призначення органайзера, вирішіть, як будете його заповнювати та чи потрібно для цього датувати сторінки.
  5. Оцініть, чи потрібні вам кишеньки для документів або візиток у тижневику.

Подібний підхід до вибору стане у пригоді не тільки для тижневика, а й купівлі щоденника, планера і планінга. Детальний аналіз призначення та мети використання допоможе зробити правильний вибір.

Де купити тижневик?

Тижневик недатований Brunnen Смарт Графо MTV-1

У магазині «Віват, канцелярія!» ви зможете вибрати тижневик, користуючись навігацією сайту. У наших офлайн магазинах діє програма лояльності, за допомогою якої вам вдасться заощадити гроші з кожної покупки. Знайти магазини ви можете, перейшовши в розділ «Інформація».

У мережі магазинів Librarium і «Віват, канцелярія!» ми надаємо гарантію на товари, а також можливість розрахуватися готівковим і безготівковим способом. Щоб організувати свій час, потрібно небагато - всього лише купити тижневик.

Поширені запитання

⭐ Чим відрізняється тижневик від щоденної газети?

У щоденниках одна сторінка призначена для одного дня, а в тижневиках - розворот призначений для планування на тиждень.

⭐ Як вести тижневик?

Заповнюйте відповідні графи тижневика завданнями, які необхідно виконати на поточному тижні. Таким чином ви зможете планувати не тільки на один день, а й на весь тиждень.

⭐ Як привчити себе вести тижневик?

Плануйте на тиждень або поточний день. Перевіряйте тижневик щовечора і вписуйте нові завдання на наступний день, відзначайте виконані. Щоб не забувати про планування, тримайте тижневик на видному місці.

Щоденники ділові

ЩОТИЖНЕВИКИ

198 з 1019 з фільтрами
Ціна
Від

до

Ліцензія

Тип обкладинки


Колекція, рік





Показати ще 25 товарів