Визначення

Збірка пазлів - це цікава забава і корисне хобі. Гра складається з безлічі елементів, які потрібно зібрати воєдино і в результаті отримати картинку або хитромудру фігуру. Елементи іграшки бувають різної форми зі спеціальними кріпленнями. Їх збірка не вимагає застосування клею або сторонніх кріпильних інструментів. Фрагменти головоломки кріпляться один за одного. Купити пазли різного виду, розміру і тематики можна в магазині VV.ua.

Види пазлів і їх різноманітність

Класичні плоскі (двомірні)

Двомірні види мозаїки вперше з'явилися в Англії. Вони являють собою плоскі елементи круглої, квадратної та прямокутної форми, зібравши які, виходить двомірна картинка. Ви можете купити пазли в Києві такого виду, які стануть відмінним подарунком на знаменну дату або просто в знак подяки.

Також можна купити пазли в Києві різних розмірів з різними зображеннями, картинками, малюнками. Це можуть бути арт-об'єкти та навіть твори мистецтва. Все залежить від ваших інтересів. У магазині VV.ua можна купити мозаїки в Україні легкого, середнього і важкого рівнів складності. Це дає можливість ефективно розважитися людині будь-якого віку та інтересів.

3D

Об'ємні мозаїки відрізняються тим, що з елементів в комплекті збирається об'ємна модель. Це можуть бути різні види техніки, архітектури, транспорту, споруд тощо. Такі пазли в Україні підходять дорослим і дітям будь-якого віку. Завдяки цим чудовим головоломкам, кожен може відчути себе справжнім архітектором і розкрити творчі здібності.

Головоломки підходять хлопчикам і дівчаткам. Асортимент складається з об'ємних пазлів, розрахованих на самостійну і колективну збірку. Завдяки цьому, ви можете зайняти дитину або себе цікавим заняттям, а також залучити до цього процесу друзів і родичів.

3D пазл CubicFun Mini Ейфелева вежа (S3006h)

Види 3D-пазлів

Магазин VV.ua пропонує якісні об'ємні пазли в Україні механічні або тривимірні пазли-головоломки. У випадку з механічними іграшками, фінальна модель або окремі її деталі можуть рухатися шляхом механічної дії. Це підвищує інтерес до процесу складання. 3D-пазли в Україні виготовлені з безпечних матеріалів:

Для дитини - це чудова можливість отримати тактильний досвід і безпечно навчитися основам роботи з різними матеріалами.

Деякі типи також цікаві та дорослим. Особливе місце серед них займають дерев'яні 3Д пазли. Останнім часом вони мають попит, тому що в процесі збірки об'єднують і дорослих, і дітей.

Механічний 3D-пазл Wood Trick Тягач (15) 4820195190180

За тематикою можна розділити

Замовити пазли в Україні в магазині VV.ua можна наступних тематик:

Механічна модель мотоцикла з дерева «Байк VM-02»

Завдяки цьому, ви зможете порадувати відмінним подарунком хлопчика і дівчинку різного віку.

М'які дитячі мозаїки

Замовити пазли в Україні можна для найменших діток. На сайті магазина є великий вибір м'яких головоломок, які зручно і безпечно збирати дітям від 1 року, а також грати з уже зібраними моделями.

Килимки пазли (підлоговий пазл)

Види килимків головоломок

Купити пазли в Києві та в усій Україні високої якості в магазині VV.ua можна і підлогового типу. Вони являють собою м'яке покриття для підлоги, що складається з декількох елементів, які потрібно зібрати для отримання цілісної картини. Це корисно для малюків та дітей молодшого шкільного віку. На елементах можуть бути зображені букви або цифри, які потрібно зібрати в заданій послідовності. Це робить навчальний процес веселим і цікавим.

Матеріал має значення

Килимки виконані зі спеціального матеріалу EVA. Він ефективно тримає тепло і відрізняється м'якістю. Завдяки цьому дитина може безпечно грати на підлозі з такими пазлами навіть в холодну пору.

Особливості співпраці з "Віват, Канцелярія!"

Пазли в магазині "Віват, Канцелярія!" характеризується високою якістю, довговічністю і міцністю. Це дозволяє збирати їх і грати з отриманими моделями дітям і дорослим. Доставка здійснюється по всій території України.

Поширені запитання

⭐Скільки коштують пазли, мінімум - максимум?

Мінімальна вартість пазлів в нашому інтернет-магазині - 49 грн, максимальна - 650 грн.

⭐Які недорогі пазли?

Можна придбати недорогі пазли-мініатюри у вигляді відомих споруд (пам'яток) таких, як: Тадж Махал, Ейфелева вежа, Пізанська вежа, Емпаєр стейт білдінг, Біг Бен, статуя Свободи та ін.

⭐Чи є товари з безкоштовною доставкою в категорії пазли?

Доставка товарів з інтернет-магазину VV.ua роздрібних мереж "Віват, Канцелярія!" і LIBRARIUM здійснюється Новою поштою, вартість доставки - 60 грн. Придбати пазли не переплачуючи за доставку можна в разі самовивозу товару з будь-якого магазину мережі "Віват, Канцелярія!" або LIBRARIUM.

⭐Які види пазлів бувають?

Пазли бувають у вигляді: споруд, будівель, машин, кораблів, танків, цирку, пам'яток архітектури тощо.

⭐Які пазли 2023 року можна купити у вас в інтернет магазині?

Асортимент нашого інтернет-магазину щорічно оновлюється. З новинками пазлів 2023 року можна ознайомитися в розділі "Пазли".

Пазли

ПАЗЛИ

Всього 357
Ціна
Від

доПоказати ще 25 товарів