Календар є в кожному будинку, офісі та установі. Тож не дивно, що сьогодні він є і в кожному смартфоні, адже це дуже зручно.

Настінний календар — стильний помічник

Він висить на стіні, нагадуючи про дні тижня, майбутні вихідні і важливі дати, наприклад, про річницю весілля, запланований відпочинок, походи в кіно, зустрічі з родичами та т.п. На роботі календарі настінні допомагають планувати справи та завжди пам'ятати про те, “ який сьогодні день ”. Цей стильний і зручний помічник не тільки дозволяє краще організувати час, але і вносить у повсякденне життя яскраві моменти. Яким чином?

Календар настінний, купити який сьогодні не складає труднощів, служить додатково відмінною прикрасою інтер'єру як постер. Зображення на лицьовому боці змінюється кожен місяць. Особливого затишку і стилю приміщення зможе додати календар настінний з природною тематикою: красивими пейзажами лісу, водоспадів, блакитних морських хвиль і т. п. Популярністю сьогодні користуються також варіанти з абстрактними малюнками або репродукціями картин відомих художників. При виборі важливо пам'ятати, що хороший перекидний настінний календар повинен відрізнятися такими характеристиками:

Настінні календарі можна придбати в інтернет-магазині VV.ua — офіційному магазині роздрібних мереж “ Віват, Канцелярія! ” і LIBRARIUM ", оскільки це швидко і зручно.

Вибираємо дизайн і розмір настінного календаря

В залежності від особистих уподобань побажань кожен може вибрати розмір, формат і дизайн виробу під певний інтер'єр. Вибираючи настінний календар, розміри слід підбирати з урахуванням того, де ви хочете його повісити. Він повинен бути функціональним: дати повинні бути добре видно, і водночас листи повинні легко і зручно перевертатися.

Настінні календарі, купити які ви можете у нас прямо зараз, повинні підходити особисто вам.

У нашому каталозі представлені календарі настінні за демократичною ціною – від 126 гривень. У нас ви знайдете оригінальні настінні календарі, які можна піднести як подарунок або купити собі для підняття настрою на цілий рік. Стильні брендовані настінні перекидні календарі можуть також стати відмінним рекламним елементом, а ми є майданчиком для вашої продукції.

Вирішили купити настінний календар? Вибирайте з колекції найбільш слушну модель і швидше оформляйте замовлення. Ми доставимо товар до дверей в будь-яке місто України. Якість, доступність і безкоштовне доставлення змусять вас повернутися до нас знову!

Календарі

Настінні календарі

Всього 66
Ціна
Від

до

Формат


Кількість аркушів

Колекція, рік

Показати ще 25 товарів