Ключниця — це річ, яка дозволяє втратити всі ключі разом, а не поодинці. А якщо серйозно, то це важливий аксесуар, який допомагає зберегти ключі в цілості й схоронності. Завдяки цьому виробу можна в одному місці тримати ключі та від офісу, і від квартири, і від дачі, і навіть від машини.

Особливості

Ключниця — це спеціальний аксесуар для зберігання і перенесення ключів. У ньому можна зафіксувати ключі на кільця-тримачі або особливі карабіни. Після фіксації ключів виріб можна закрити на блискавку або кнопку. Існує кілька різновидів цього аксесуара:

Зазвичай цей аксесуар виготовляють з натуральної або штучної шкіри, але також у продажу зустрічаються моделі з замші, флісовій тканини або різних синтетичних матеріалів.

Переваги ключниці

Кишенькова ключниця універсальна. Вона підходить і жінкам, і чоловікам. Причому цей аксесуар можна купити не тільки собі, а й в подарунок другу, родичу або товаришеві по службі. До основних переваг цього приладу можна віднести:

Грамотно підібрані футляри для ключів свідчать про акуратність і зібраності свого власника.

Де можна купити кишенькову ключницю в Києві та інших містах України

Інтернет-магазин VV.ua (Україна) — офіційний спеціалізований онлайн-магазин роздрібних мереж «Віват, канцелярія!» і LIBRARIUM. Тут можна придбати різні канцелярські та галантерейні товари за зниженими цінами. Магазин VV.ua працює по всій Україні. Оформлення замовлення відбувається в дистанційному режимі. Замовити та купити ключницю (чохол для ключів) та інші товари в інтернет-магазині незалежно від їх ціни можна, перебуваючи в будь-якому українському місті (Запоріжжя, Києві, Одесі, Харкові, Хмельницькому та т.п.).

Доставлення продукції до місця призначення оплачується окремо. Дізнатися, скільки коштує транспортування товару (ключниць, гаманців, акварельних фарб і т.п.), можна при оформленні замовлення. Для цього потрібно просто вказати місто, в який буде здійснюватися доставлення (Одеса, Харків, Дніпро (Дніпропетровськ), Київ і т.п.). Також кожен клієнт може самостійно забрати товар з будь-якого магазина канцтоварних мереж «Віват, канцелярія!» і LIBRARIUM. Але спочатку потрібно внести передоплату будь-яким зручним способом. Ціна самого товару від цього не зміниться.

Ключниці

Ключниця

Всього 41
Ціна
Від

до

Модель/СеріяПоказати ще 16 товарів
1 2