Гаманець — це аксесуар, який можна зустріти у кожної людини. Вони потрібні для зберігання грошей і банківських карток, а тому є у кожного.

Продаж гаманців з каталогу

Сьогодні існує багато моделей гаманців, які продають різні інтернет-магазини. До цих видів належать

Матеріали портмоне у продажі в магазині

При виборі нового гаманця особливу увагу слід приділити матеріалу, з якого він виготовлений. Від нього буде залежати зносостійкість і функціональність гаманця. У якості матеріалу для портмоне найчастіше використовують:

Вартість гаманця залежить саме від того, з якого матеріалу він зроблений. Найдорожче коштують шкіряні гаманці.

Де можна купити гаманець (гаманець або портмоне) онлайн у Києві в Україні за вигідною ціною

Інтернет-магазин VV.ua (Україна) - офіційний інтернет-магазин роздрібних мереж з продажу канцелярських і галантерейних товарів «Віват, канцелярія!» і LIBRARIUM. В каталозі VV.ua можна знайти:

Всі товари на сайті заведені до єдиного електронного каталогу в інтернеті незалежно від їх ціни. Дізнатися точно, скільки коштує той чи інший виріб, можна безпосередньо на сторінці інтернет-магазину. У ньому можна легко і швидко знайти потрібну продукцію і зробити замовлення онлайн. Каталог VV.ua працює по всій українській території: в Дніпропетровську, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Харкові, Києві і т.д.

Замовити і купити портмоне або гаманець через інтернет на сайті магазина VV.ua можна, перебуваючи в будь-якому місті України (Рівне, Київ, Запоріжжя, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Полтава, Маріуполь, Рівне, Луцьк, Ужгород , Львів, Вінниця, Миколаїв, Одеса і т.д.). Доставлення оплачується окремо відповідно до тарифів обраних перевізників. Ціна транспортування продукції залежить від відстані, на яку потрібно перевезти товар. Забрати продукцію можна також зі звичайних магазинів «Віват, канцелярія!» і LIBRARIUM. Дізнатися точно, як працюють магазини, можна на офіційному сайті VV.ua або в оператора колл-центру.

Гаманці та портмоне

Гаманець

Всього 211
Ціна
Від

доПоказати ще 25 товарів