Незамінним атрибутом кожного художника під час малювання є художні фарби, які дозволяють створювати справжні витвори мистецтва на полотні. Правильно підібрані фарби – перший крок на шляху до створення картини.

Художні фарби: загальний опис

В цілому художня фарба – суміш з двох компонентів: сполучної речовини (з наповнювачем) і пігменту. Від якості і типу даних речовин залежить яскравість і насиченість відтінку, його стійкість, а також кінцева вартість. Залежно від використовуваної основи, фарбу для малювання прийнято поділяти на кілька видів:

Щоб картина вийшла дійсно унікальною і мальовничою, необхідно не тільки володіти достатнім талантом, а й купити вдалу в даному випадку фарбу для малювання. Підібрати необхідний для себе барвник ви зможете в інтернет-магазині VV.

Особливості вибору фарби та її складу

Перше, на що необхідно звернути увагу при виборі фарби, – це тип. Для перших кроків дитячої творчості рекомендується віддавати перевагу гуашевій фарбі. Такі фарби добре лягають на папір і легко змішуються. Художникам, які вже свідомо почали свій шлях мистецтва, і справжнім професіоналам можна сміливо приступати до створення картин за допомогою акварелі, акрилу або олійних фарб.

Важливим етапом вибору є визначення палітри. Чим більше кольорів в наборі – тим простіше буде досягти потрібного відтінку і реалізувати задуману ідею. Якщо ж вам потрібні художні фарби певних тонів, замовляйте в інтернет-магазині VV окремі тюбики або баночки. Кожен продукт, представлений в каталозі, повністю відповідає заявленим характеристикам (вказаним в описі) і прикріпленій фотографії.

Переваги покупки на VV

Онлайн-магазин VV надає широкий асортимент професійних і аматорських фарб для малювання і є офіційним представником таких виробників як KOH-I-NOOR (Чехія), FaberCastell (Німеччина), Rosa (Україна), Гамма, Невська палітра ЗХК, ПК хімічний завод Луч (Росія), Royal Talens (Нідерланди). Ми пропонуємо продукцію відразу двох провідних роздрібних мереж (LIBRARIUM і «Віват, канцелярія!») і встановлюємо максимально вигідні умови замовлення товарів:

З VV покупка необхідних для творчості інструментів стає в рази простіше і доступніше. У нас ви зможете купити і забрати художні фарби в Києві самостійно або замовити доставку товару в будь-яке місто: межі відправки замовлень – вся Україна.

Художні фарби

Фарби художні

Всього 840
Ціна
Від

до

ПризначенняПоказати ще 25 товарів