У кожної дорослої людини з часом накопичується велика кількість документів, якими доводиться часто користуватися. Паспорт, посвідчення, права, техпаспорт, візитки – все це вимагає певного упорядкування та дбайливого зберігання. З таким завданням чудово справляються обкладинки для документів різних видів.

Призначення аксесуара

За формою обкладинки для документів нагадують невелику книжечку з двома загнутими краями, що фіксують крайні листи документа. Такий вид зазвичай мають обкладинки для паспортів, трудових книжок, посвідчень.

Обкладинка для прав і техпаспорта – книжечка з безліччю кишеньок, в які вкладаються картки перерахованих документів. Зазвичай такі аксесуари мають більше двох відділень. У додаткових кишенях можна зберігати візитки, банківські та дисконтні карти.

Таким чином обкладинка перестає бути простим чохлом для збереження акуратного зовнішнього вигляду паспорта або прав. У багатьох випадках вона перетворюється на повноцінне сховище всього найнеобхіднішого, часто замінюючи портмоне, візитницю, кардхолдер.

Як вибрати обкладинку

Всі шкіргалантерейні вироби цього типу поділяються за:

Аксесуари для чоловіків зазвичай відрізняються більш простою формою і лаконічним дизайном. Жіноча галантерея дуже варіативна. Може мати найрізноманітніші форми, дизайн, декор. Вироби унісекс не мають чітко виражених «статевих відмінностей», тому можуть використовуватися як чоловіками, так і жінками.

Також важливо пам’ятати, що кожен вид обкладинки має певний розмір, відповідний для того типу документа, для якого вона була зроблена. Паспорти, права та інші документи мають стандартизовані розміри. Аксесуари для них потрібно підбирати відповідно до їхніх прямих призначень.

Де купити якісну обкладинку для документів

В інтернет-магазині VV.ua можна вибрати і замовити кращі оригінальні аксесуари VIF, Chiori, BlankNote та інших українських/європейських брендів. Вся продукція оригінальна. Завдяки прямим оптовим поставкам товари продаються в VV.ua за найнижчими цінами.

Купити шкіргалантерею можна як через інтернет-магазин, так і в стаціонарних торгових точках міст:

При покупці продукції онлайн покупець отримує таку ж саму відмінну якість і низькі ціни, як і в фірмових магазинах мереж LIBRARIUM, «Віват, канцелярія!» Адреси доставки галантерейних товарів – вся Україна.

Набридло збирати документи по всіх відділеннях сумки, шукати їх на полицях шаф? Не подобаються пошарпані сторінки паспорта або посвідчення? Значить, прийшов час купити презентабельну шкіряну обкладинку для документів в інтернет-магазині VV.ua!

Обкладинки для документів

Обкладинка для документів

Всього 118
Ціна
Від

до

Модель/Серія

Колір обкладинки


Кількість відділеньПоказати ще 25 товарів