Пластилін для ліплення – найкраща розвага для дітей!

Дитячий пластилін як прекрасний засіб для проведення дитячого дозвілля відомий з давніх часів. Ще наші бабусі з задоволенням ліпили з м'якого пластиліну кумедні іграшки та різні вироби. Він широко використовується в дитячих дошкільних і молодших шкільних навчальних закладах для розвитку моторики і образного мислення у дітей різних вікових груп.

У наш час пластилінова маса знайшла нове обличчя. Не втративши основного призначення, пластилін став барвистішим, почав робитися з використанням різних ефектних наповнювачів і отримав нові можливості.

У нашому інтернет-магазині можна купити пластилін різних вітчизняних і зарубіжних виробників за низькою ціною. Також купити пластилін у нас можна з доставкою товару до Києва і до інших регіонів.

Купуючи пластилін для дітей, також доцільно купити і супутні товари до нього: дошку для пластиліну і, за необхідності, – інструмент.

Набори пластиліну підходять для дітей від 5-6 років. Вони універсальні для дівчаток і хлопчиків. Для того, щоб більше зацікавити дитину, у нас можна підібрати м'який пластилін в тематичній упаковці із зображенням героїв улюблених мультфільмів і казкових персонажів.

Цікаві набори дитячого пластиліну

Окрім стандартних комплектів пластиліну, у нас можна придбати різні набори для створення готових іграшок.

Слід звернути увагу на різновид дуже легкого пластиліну з унікальними характеристиками. Він має шовковисту структуру і дуже легко піддається змішуванню для отримання нових відтінків. Водна основа легкої маси не залишає слідів на руках і на різних поверхнях. Більше того, іграшки, створені з нього, мають властивість тверднути на повітрі за добу. Ці абсолютно дивовижні властивості нового пластиліну дозволяють дітям створювати з нього різні іграшки, підвіски, прикраси.

Наш легкий пластилін комплектується докладним описом з ліплення певної іграшки і очима для готового виробу. Іграшки, отримані в результаті творчості, можуть служити прикрасою будинку, а також їх можна дарувати друзям.

Новий пластилін абсолютно безпечний для здоров'я. Його якість підтверджено сертифікатами безпеки, він відповідає європейським і американським стандартам.

Неоновий, флуоресцентний і перламутровий пластилін

Великою популярністю у дітей також користується неоновий пластилін. Він продається в наборах, доповнюючи стандартні комплекти, а також окремо. Поєднання різних видів маси для ліплення дозволяє робити ще більш привабливі і барвисті іграшки.

Пластилін з додаванням флуоресцентної фарби надає виробам особливості. Адже виготовлені з нього речі можуть світитися в темряві.

Дівчаткам дуже сподобається маса для ліплення з перламутром і блискітками. Це саме те, що потрібно для ранньої творчості справжніх принцес. Маса добре тримає форму, легко мнеться навіть найніжнішими пальчиками і не прилипає до рук.

Пластилін

Пластилін

Всього 59
Ціна
Від

до

Колекція, рік

Показати ще 25 товарів