Елітне письмове приладдя завжди вважалося хорошим подарунком для ділової людини. Незважаючи на те, що зараз повсюдно користуються гаджетами, кулькові ручки все так само затребувані у сфері освіти та бізнесу. Поставити підпис на контракті, написати заяву до ВНЗ — для всього цього знадобляться ручки кулькові подарункові, у величезному асортименті представлені в магазині VV.ua.

Чудовий подарунок для дорогих і шанованих людей

Кулькова ручка не так давно відсвяткувала свій 100-річний ювілей. Перші кошти для письма з кульковим стержнем з'явилися на початку XX століття. Їх винайшли для льотчиків американських ВПС, яким часом доводилося користуватися ручками в польових умовах, де возитися зі звичайними чорнилом і пір'яними засобами для письма було вкрай незручно.

З часом елементарну зручність кулькових ручок змогли оцінити й прості користувачі. Нарешті ці товари надійшли в масовий продаж. За час свого існування вони були випущені в мільярдних кількостях.

Зараз такі компанії, як Parker, Waterman, Sheaffer, Moleskin, виробляють по-справжньому розкішну канцелярію, яку не соромно піднести в подарунок навіть директору корпорації. Подарункові ручки цих та інших відомих виробників представлені в магазині VV.ua.

Особливості подарункової продукції. Як вибрати

Ручки даного типу називаються «кульковими» через закріплений в кінці стержня металевий наконечник з кулькою в порожнистій трубці. Під час письма кулька обертається, здійснюючи подачу чорнила на папір. Подарункові екземпляри ручок поєднують у собі ювелірну якість виробництва, кращі матеріали та вишуканий фірмовий дизайн.

Збираючись купити такий виріб, ви зупиняєте свій вибір на найкращый канцелярії для легкого, комфортного письма. Бонус — отримуєте у своє розпорядження естетично привабливу річ, здатну прикрасити найдорожчий письмовий стіл. Особливі властивості представлених у розділі товарів не залишать байдужим жодного цінителя гарної канцелярії:

  1. Кулька в них ідеально підходить до діаметру стрижневої насадки. Це забезпечує легкість письма.
  2. Чорнило подаються рівномірно, без пропусків і плям. Лінія виходить ідеально рівною, лист — чистим.
  3. Чорнило не вигоряє з часом. Напис залишається чітким навіть під впливом вологи.

Ви можете купити подарункову кулькову ручку синові, який успішно здав іспит до ВНЗ, директору підприємства на ювілей або інше свято, бізнес-партнеру, дружину, просто хорошому другу або собі для роботи.

Подарункові канцтовари від VV.ua — продукція найвищого класу, в якій часом використовуються дорогоцінні метали (золото, срібло) та інші дорогі матеріали. Відповідно, і ціна у цих товарів висока. У виборі потрібно орієнтуватися не тільки на вартість, а й на загальний дизайн виробу і подарункового упакування.

Купити кулькову ручку в подарунок в VV.ua

VV.ua — офіційний інтернет-магазин таких відомих роздрібних мереж канцтоварів, як LIBRARIUM і «Віват, канцелярія!». Вся представлена ​​на його сторінках продукція — оригінальна. Поставляється безпосередньо від європейських і вітчизняних виробників. Купуючи товари тут, ви вибираєте престиж і якість, яких варті!

Подарункові ручки та набори

Ручки кулькові подарункові

284 з 458 з фільтрами
Ціна
Від

до

Колір пера

Подача стрижня

Матеріал пера


Товщина лінії письма


Товщина лінії письма, мм

Колір ковпачка
Кількість в упаковці, шт.
Показати ще 25 товарів