Батьки, які бажають купити рюкзак дитячий, беруть з собою дітей в магазин. Виріб обирають разом з дитиною, щоб можна було його приміряти.

Рюкзак, ранець або портфель

Детские рюкзаки

Виробники пропонують школярам три види виробів:

Сумка прямокутної форми з жорстким корпусом, яка носиться в руках або через лямку на плече. Головний недолік виробу - навантаження припадає на одну руку. В результаті є небезпека розвитку сколіозу у дитини.

Дитячий рюкзак з жорстким корпусом. Він щільно прилягає до спини та не створює на тіло зайвого тиску. Знімає навантаження з плечей і шиї, рівномірно розподіляючи її по спині. Підходить для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку.

Сумка з двома лямками та щільною спинкою без жорсткого каркаса. Підходить для дітей середнього шкільного віку і підлітків, у яких хребет вже сформований.

Потрібно врахувати молодим мамам

Детские рюкзаки

Мами, які бажають купити дитячий рюкзак, придивляються до параметрів безпеки:

Виріб не рекомендують купувати «на виріст». Воно повинно підходити до фігури дитини та відповідати розміру спини. Верхня частина рюкзака розташовується в районі плечей дитини, а нижня - в районі талії або на п'ять сантиметрів нижче.

Широкі плечові ремені не впиваються в плечі. Вони регулюються під ріст дитини. Спеціальна стяжка на грудях дозволяє фіксувати ремені на плечах, коли дитина активно рухається.

Дно жорстке, зроблено з водовідштовхувального матеріалу. Плюсом є наявність пластикових ніжок. Вони допоможуть запобігти стиранню матеріалом дна.

Наявність світловідбивних елементів спереду, з боків і на плечових лямках зробить пересування дитини по дорозі в темну пору доби більш безпечним.

Дитячий ранець - місце, де зберігаються книги, канцелярське приладдя, обід, змінна форма, іграшки та багато іншого. Вага повного рюкзака не повинна перевищувати 10% ваги дитини. Не рекомендується, щоб вага порожнього виробу перевищувала один кілограм.

Від кількості кишень залежить зручність виробу. Чим їх більше, тим зручніше рюкзак для дитини.

Купити дитячий рюкзачок має сенс в тому випадку, якщо дитина без проблем справляється з застібками.

Держак обов'язковий, але бажаний елемент рюкзака. Зручна ручка зроблена з матеріалу, який не тисне на шкіру руки та дозволяє перенести рюкзак з комфортом.

Призначення

Рюкзак дитячий - більше, ніж просто модний аксесуар. Його основні переваги:

Укладаючи власний рюкзак, дитина вчиться оцінювати не тільки які речі в нього увійдуть, але і те, наскільки вони йому потрібні в конкретній ситуації. У нього формується звичка вибирати з безлічі особистих речей тільки ті, які йому знадобляться в тому чи іншому місці.

Дитина отримує уявлення про особисті речі та навички піклуватися про них. У садку він може відрізнити особисті іграшки від громадських, а на екскурсії подбати про себе, знаючи, що в рюкзаку є вода і їжа.

Рюкзак маленький дитячий дозволяє дитині відчути себе дорослим, самому визначати долю своїх речей і, при необхідності, допомагати мамі перенести деякі предмети.

Ортопедична спинка

Детские рюкзаки

Щоб не пошкодити поставу дитини рюкзак виробляють з ортопедичною спинкою, яка повторює вигин хребта, а також:

Об’єм

Батьки, які хочуть купити в Україні дитячий рюкзак, орієнтуються на ріст і висоту спинки виробу.

Дітям зростом від 116 до 130 см купують вироби з висотою спинки до 34 см і об'ємом від восьми до 12 л.

Школярам зростом від 130 до 142 см придбавають вироби з висотою спинки від 36 до 41,5 см і місткістю від 12 до 17 л.

Підліткам зростом від 142 до 173 см необхідні рюкзаки, висота спинки яких становить від 43 до 50 см, а об'єм від 17 до 20 л.

Матеріал

Рюкзаки для дітей витримують серйозні випробування. Їх б'ють, кидають, розфарбовують. Тому матеріал, з якого зроблений рюкзак, повинен бути легким, але при цьому зносостійким, стійким до вологи та різних забруднень. Мити рюкзак доведеться часто, тому матеріал дитячого рюкзака стійкий до прання і не втрачає форму і колір. Основні матеріали, з яких роблять рюкзаки для дітей:

Міцний і зносостійкий синтетичний матеріал. Він не розтягується і не деформується. Стійкий до вологи та швидко висихає. Добре витримує низькі температури.

Джинсова тканина зовні приваблива, що робить її незамінним матеріалом для підліткових рюкзаків. Матеріал міцний і стійкий до потрапляння пилу.

Легкий і бюджетний синтетичний матеріал. У нього безліч забарвлень, що дозволяє робити привабливі рюкзаки для дітей. Тканина міцна і зносостійка, витримує високі навантаження, що робить вироби з неї довговічними. Недолік тканини - вона сильно електризується і не здатна витримати високі температури. Його не можна прати в гарячій воді.

Вартість дитячого рюкзака, не дорого не означає погано

Дешевий товар

Yes K-25 Owl

від 256 грн

Дорогий товар

Unipixel Classic

від 1599 грн

Популярний товар

Kite Kids

від 793 грн

Обговорюваний товар

Yes OX-17

від 483.75 грн

Де купити якісний дитячий рюкзачок

Дитячі рюкзаки купити в Україні можна в нашому інтернет-магазині. З нами працюють відомі бренди та кожен виріб має сертифікат виробника. На сайті представлений понад 300 моделей дошкільних рюкзаків, а також виробів для учнів молодшої та середньої школи.

Дитячі рюкзаки (дошкільні)

Дитячий ранець

Всього 276
Ціна
Від

до

Кількість відділень


ПризначенняПоказати ще 30 товарів