Ранець для початкової школи - це те, що батьки зазвичай вибирають особливо ретельно і відповідально. Причина зрозуміла: тут на перший план виходить здоров'я дитини, тому рюкзак повинен бути комфортним, безпечним. Сучасні бренди представляють безліч всіляких варіацій таких речей, головне - вміти вибирати те, що підійде просто ідеально для дитини. На нашому сайті кожен зможе знайти рюкзак для молодших класів саме такий, який ідеально підійде для дитини і при цьому порадує батьків своєю якістю, функціональністю.

Критерії вибору

Рюкзак для молодшої школи повинен бути досить містким, адже зазвичай саме з 1 по 4 клас доводиться носити масу речей. Крім того, речі потрібно розкласти по відділеннях так, щоб дитина змогла без зусиль знайти все необхідне. Але не варто забувати про те, що у молодших школярів тільки починає формуватися постава, тому обирати ранець потрібно зручний, який не створює додаткових навантажень і перешкоджає розвитку сколіозу. Слід вибирати шкільний рюкзак в молодший клас з «дихаючою» спинкою - це особливо оцінить дитина в жарку пору року. Шоб купити рюкзак в 1-4 клас необхідно враховувати такі критерії на сайті:

Далі, якщо ціна на ранець має важливе значення, можна задати обмеження по ній, вказавши відповідний діапазон. Наш інтернет-магазин влаштований таким чином, що вказавши всі ці параметри можна істотно звузити перелік запропонованих моделей, і потім залишиться просто вибрати серед запропонованих максимально відповідний рюкзак або ранець в молодший клас.

Плюси нашого сайту

Наш сайт VV.ua - офіційний інтернет-магазин роздрібних мереж "Віват, канцелярія!" і LIBRARIUM - просто відмінне місце, де кожен зможе купити ранець для початкової школи без проблем. До основних причин звернутися саме до нас, коли для молодшої школи потрібне шкільне приладдя, слід віднести такі чинники:

Саме тому, якщо вам потрібно купити рюкзак шкільний в початковий клас, найкраще звернутися до нас. Тут покупка дійсно буде вигідною і зручною.

Шкільні рюкзаки для 1-4 класу

Шкільні рюкзаки для 1-4 класу

Всього 1197
Ціна
Від

до

Кількість відділень
Діагональ ноутбука, дюймів

Розмір, см

Показати ще 35 товарів