Скетчбук — це блокнот для нарисів. У ньому використовується нелінований папір високої якості, на якому зручно малювати олівцями, ручками, фломастерами і фарбами. Існують спеціалізовані види скетчбуків, такі як скетчбук для маркерів, акварельний скетчбук або скетчбук із чорними листами.

ОСОБЛИВОСТІ ТОВАРУ

Скетчбук — це універсальний блокнот, який можна завжди носити із собою. Він ідеально підходить для ілюстраторів, дизайнерів, архітекторів та інших творчих особистостей, робота яких пов'язана зі створенням будь-яких зображень або креслень. Такий блокнот можна купити у будь-якому інтернет-магазині товарів для художників. Ціна скетчбука (sketchbook) залежить від багатьох факторів:

Скетчбук 200 г/м2 забезпечує ще більшу щільність паперу для роботи з різними матеріалами.

ЯК ВИБРАТИ СКЕТЧБУК

Sketchbook може використовуватися в різних місцях (у кафе, на пляжі, вдома), а тому його потрібно вибирати з точки зору максимальної зручності. Це стосується і розміру, і форми, і параметрів паперу. Кожен вибирає скетчбук залежно від своїх переваг.

Комусь зручніше малювати у великих блокнотах формату А4 і він готовий ходити з рюкзаком або класти скетчбук в окремий пакет, а для когось це неприйнятно. Комусь незручно малювати на папері кремового кольору, а хтось входить у ступор, коли дивиться на чистий білий аркуш. Не можна сказати, що якийсь певний скетчбук кращий за інший. Потрібно лише проаналізувати власні уподобання до блокноту для замальовок та придбати найбільш підходящий товар, наприклад, блокнот скетчбук для акварелі або блокнот для скетчингу.

Для оформлення скетчбука можуть використовуватися різні матеріали, які дозволяють виразити індивідуальність художника та надати блокноту унікального вигляду.

ДЕ МОЖНА ЗАМОВИТИ І КУПИТИ СКЕТЧБУКИ ДЛЯ МАЛЮВАННЯ В КИЄВІ, ОДЕСІ ТА ІНШИХ МІСТАХ УКРАЇНИ

VV.ua — офіційний інтернет-магазин роздрібних мереж «Віват, канцелярія!» та LIBRARIUM (Україна). Тут можна купити різні товари для навчання та творчості:

Всі товари заведені в електронний каталог із простою навігацією, де вказано їх ціни та основні характеристики. Будь-яку продукцію на сайті можна придбати у дистанційному режимі. Щоб купити скетчбук для малювання або скетчбук для маркерів з доставкою по Україні, потрібно при оформленні замовлення вказати у спеціальній графі пункт призначення (Київ, Харків, Львів, Хмельницький).

Оплата товарів онлайн

В інтернет магазині VV.ua можливі кілька способів оплати:

Клієнт може обрати будь-який із цих способів незалежно від того, скільки коштує товар.

Територія покриття

Магазин VV.ua працює на території всієї України. Тут можна купити скетчбук та інші товари для творчості, перебуваючи у будь-якому українському місті (Запоріжжя, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Київ тощо). Точну ціну доставки скетчбуків з інтернет-магазину по Україні можна дізнатися при оформленні замовлення. Самовивіз продукції можливий у будь-якій торговій точці «Віват, канцелярія!» та LIBRARIUM.

Таким чином, вибір скетчбука залежить від безлічі параметрів, включаючи розмір, вид паперу, особливості палітурки та інші характеристики. Важливо визначити свої переваги та потреби перед покупкою. В інтернет магазині VV.ua можна знайти широкий асортимент різних видів скетчбуків, серед яких обов'язково знайдеться відповідний для вас варіант. Завдяки зручному сервісу оплати та доставки, можна придбати скетчбук без зайвого клопоту, незалежно від вашого розташування в Україні.

Скетчбуки

Скетчбук

Всього 431
Ціна
Від

до

Ліцензія

Лініювання

Колір паперового блоку
Показати ще 25 товарів