Скетчбук — це блокнот для нарисів. У ньому використовується нерозмаркований високоякісний папір, на якому зручно малювати і олівцями, і ручками, і фломастерами, і фарбами.

Особливості товару

Скетчбук — це універсальний блокнот, який можна завжди носити з собою. Він ідеально підходить для ілюстраторів, дизайнерів, архітекторів та інших творчих особистостей, чия робота пов'язана зі створенням будь-яких зображень або креслень. Такий блокнот можна купити в будь-якому канцтоварному магазині. Ціна скетчбуку (sketchbook) залежить від багатьох чинників:

Як обрати скетчбук

Sketchbook може використовуватися в найрізноманітніших місцях (в кафе, на пляжі, вдома), саме тому його потрібно вибирати з точки зору максимальної зручності. Це стосується і розміру, і форми, і характеристик паперу. Кожен вибирає скетчбук залежно від власних вподобань.

Комусь зручніше малювати в великих блокнотах формату А4, і він готовий ходити з рюкзаком або класти скетчбук в окремий пакет, а для когось це неприйнятно. Комусь незручно малювати на папері кремового кольору, а хтось не може нічого придумати, дивлячись на чистий білий аркуш. Не можна сказати, що якийсь певний скетчбук кращий за інший. Потрібно тільки проаналізувати власні вимоги до блокнота для замальовок і придбати найбільш вдалий товар.

Де можна замовити і купити скетчбук для малювання в Києві, Одесі та інших містах України

VV.ua — офіційний інтернет-магазин роздрібних мереж «Віват, канцелярія!» і LIBRARIUM (Україна). Тут можна купити різні товари для навчання і творчості:

Всі товари містяться в електронному каталозі з простою навігацією, де вказані їхні ціни й основні характеристики. Будь-яку продукцію на сайті можна придбати в дистанційному режимі. Щоб купити sketchbook з доставкою по Україні, потрібно при оформленні замовлення вказати в спеціальній графі пункт призначення (Київ, Харків, Львів, Хмельницький).

Оплата товарів онлайн

В інтернет-магазині VV.ua можливі кілька способів оплати:

Клієнт може обрати будь-який з цих способів незалежно від того, скільки коштує товар.

Територія обслуговування

Магазин VV.ua працює на території всієї України. Тут можна купити скетчбук та інші товари для творчості, перебуваючи в будь-якому українському місті (Запоріжжя, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Київ тощо). Точну ціну доставки скетчбука з інтернет-магазину по Україні можна дізнатися при оформленні замовлення. Самовивіз продукції можливий в будь-якій торговельній точці «Віват, канцелярія!» і LIBRARIUM.

Скетчбуки

Скетчбук

Всього 214
Ціна
Від

до

Ліцензія

Тематика (дизайн)

Лініювання

Колір паперового блоку
Показати ще 25 товарів