Кольоровий папір – величезне поле для дитячої творчості

Кольоровий папір – ідеальний інструмент для дитячої творчості. Якщо купити кольоровий папір для дитини і навчити її робити з паперу вироби, вирізати різні фігурки і оформляти малюнки, Ваша дитина ніколи не буде нудьгувати. Вона буде захоплена корисною творчістю.

Окрім кольорового паперу, багато виробників також випускають кольоровий картон. З ним також зручно працювати, він добре піддається склеюванню та формуванню різних аплікацій. Купити кольоровий картон в різних наборах і комбінаціях кольорів Ви можете через форму замовлення на сайті нашого інтернет-магазину.

Кольоровий папір, представлений у нас, можна замовити в Києві або в іншому місті з доставкою в офіс або додому. Наш асортимент кольорового паперу, картону та іншого приладдя для школярів містить товари виключно найкращих вітчизняних або зарубіжних виробників. Вони відповідають всім ГОСТам, міжнародних сертифікатам та екологічним вимогам. Вони абсолютно безпечні для дітей, починаючи з найменшого віку.

Кольоровий папір

Кольоровий папір буває одно- і двостороннім. Для аплікацій можна купувати односторонній папір. Для різних виробів більше підійде кольоровий папір А4 з двостороннім зафарбовуванням. Відсутність виворотного боку слабшого кольору розширює простір для творчості і робить набори такого паперу більш універсальними у використанні. Папір кольоровий двосторонній також відмінно підходить для квілінгу.

Двосторонній папір буває декількох видів. Папір у пастельних тонах світлих відтінків прекрасно підходить для використання в офісах і для друку буклетів. Відтінки блакитного, рожевого і салатового кольорів не напружують зір і забезпечують комфорт при роботі з папером.

Яскравий і насичений папір більше використовується для дитячої творчості. Він має повноцінні кольори та підходить для різних виробів.

Неоновий або флуоресцентний папір має дуже яскраві кольори і використовується для рекламних листівок, а також для дітей. Вони особливо люблять працювати з цим видом паперу.

Папір кольоровий оксамитовий

Цей різновид паперу використовується для створення барвистих аплікацій. Комбінуючи його разом зі звичайною кольоровим папером, можна отримати гарну і живу картинку. Адже оксамитовий папір підкреслює деталі і надає дитячої аплікації особливого шарму.

Гофрокартон

Гофрований картон широко використовується в дошкільних закладах і молодших класах. Цікава структура, різноманітні кольори, можливість використовувати неонові і металізовані відтінки дозволяє робити з гофрокартону різні оригінальні вироби.

Папір для оригамі

Оригамі – це японські фігурки з паперу. Для того, щоб вони виходили яскравими і живими, зазвичай оригамі роблять з кольорового паперу. Для оригамі потрібен кольоровий папір середньої щільності. Але для того, щоб фігурки були зроблені за всіма правилами, можна придбати спеціальний папір для оригамі. Його аркуші мають форму ідеального квадрата, а розмір і щільність паперу підібрані спеціально для виробів.

Кольоровий папір

Кольоровий папір

Всього 79
Ціна
Від

до

Модель/Серія

Формат

Кількість аркушів

Кількість в упаковці, шт.Кількість кольорів
Розмір, см

Колекція, рік

Показати ще 25 товарів