Візитниця – невеликий аксесуар для зберігання візитних карток. За принципом використання пристрій нагадує гаманець: виглядає як книжечка з безліччю відділень. Може застібатися на кнопку, магніт або взагалі не мати застібки. Компактна шкіряна візитниця – частий супутник ділових людей, яким за родом діяльності доводиться зберігати безліч візиток бізнес-партнерів.

Однак цей компактний аксесуар стане в нагоді не тільки бізнесменам. Простим споживачам, які зазвичай розраховуються пластиковими і знижковими картами, він теж буде корисний. Відділення для візиток мають ті ж розміри, що і відділення для пластикових карт в звичайному гаманці. Зважаючи на це, візитниця цілком може замінити портмоне.

Як вибрати шкіряну візитницю

Все гаманці для карт і візиток діляться на настільні і переносні. Перші призначені для зберігання на письмовому столі. Зважаючи на це, вони зазвичай мають більші розміри, аніж переносні (кишенькові) аксесуари. Настільні шкіряні візитниці – потрібна річ на столі директора підприємства, бізнесмена, топ-менеджера.

Кишенькова візитниця – річ, яку може використовувати кожен незалежно від роду діяльності та фінансового стану. У кишеньки виробу можна скласти всі свої кредитні, дебетові, дисконтні та бонусні картки. Таким чином жодна з них не загубиться і завжди буде під рукою.

Аксесуари цього типу поділяються на кілька різновидів:

При виборі візитниці варто звертати увагу на матеріал виробництва, якість виконання, кількість відділень, бренд. Найбільшим попитом користується натуральна шкіра, проте і ціна у неї значно вища за інші матеріали. Трохи поступається їй в якості екошкіра, але коштує вона набагато дешевше.

Варто підбирати за кількістю ваших ділових зв’язків і пластикових інструментів для розрахунку візитницю з тією чи іншою кількістю відділень. Також якщо вам потрібна якісна візитниця зі шкіри в Києві, Харкові чи іншому місті, потрібно звертати увагу на бренд, якість фурнітури, акуратність пошиття виробу.

Купити аксесуар для візитних карток в інтернет-магазині

VV.ua – інтернет-магазин міста Київ, який здійснює продаж канцелярії, ігор, галантерейних товарів в режимі онлайн. Регіон доставки покупок – вся Україна, окрім тимчасово окупованих територій. На сторінках каталогу представлена продукція відомих торгових мереж LIBRARIUM і «Віват, канцелярія!»

Всі товари VV.ua – оригінальні, поставляються безпосередньо від компаній-виробників. Представлено шкіряну галантерею таких брендів, як VIF, Brunnen, Karya, Grande Pelle тощо. Магазин пропонує найнижчі ціни в Україні.

Якщо ви бажаєте купити шкіряну візитницю в Харкові, Сумах чи іншому місті – просто зайдіть на сайт VV.ua і виберіть свою модель! Продукція буде доставлена вам в найкоротші терміни. Для охочих зробити покупку офлайн – адреси магазинів в містах Харків, Ромни, Житомир та інших населених пунктах України.

Шкіряні візитниці

Шкіряна візитниця

Всього 92
Ціна
Від

до

Кількість візитівок, шт.Тип застібки

Показати ще 25 товарів