Записні книги допомагають систематизувати думки, вести робочий процес, організовувати дозвілля. Блокнот з красивою обкладинкою може служити ефективним інструментом для досягнення цілей або сприяти релаксації.

Книги для записів: листи

Прямокутні листи товстого зошита з щільною або м'якою обкладинкою можуть бути зшиті або нанизані на кільця /спіралі єдиним блоком. Система з кільцями зручна в плані коригування кількості сторінок: зіпсовані легко видираються, додаткові можна купити, якщо кільця розкриваються. Разлиновка підбирається під цілі:

Щільність листа 55-80г /м2 - компактний, легкий за вагою виріб зручно носити з собою в офіс, на лекції, брати в подорож.

Розміри, функціональність

Можна записну книжку купити в Києві під багатофункціональний органайзер - вести графік тренувань, дієтичного харчування, ділових зустрічей. Кишенькові варіанти досягають в довжину 5-7 см., Підходять як сховище телефонів, адрес. Більш практичні повнорозмірні моделі А6, які помістяться в клатч, дорожню або дамську сумочку. Велика записна книжка А4, А5 використовується як основний помічник офісного працівника, школяра.

Красиві книжки для записів

Різноманітні дрібниці підвищують комфорт користування блокнотами для записів. Вшиті в корінець закладки слугують орієнтиром для оперативного доступу до інформації. Тканинні закладки прикрашають текстильні і шкіряні обкладинки. Замочок, натягнута гумка, еластична тасьма перешкоджають випадковому відкриванню книги. Зафіксовані сторінки не помнуться в сумці, серед них можна зберігати вирізки без побоювання втратити замітки. Студенти і школярі вважають за краще замовляти записні книжки з замком і ключиком, який гарантовано приховує записи від сторонніх.

Інтернет-магазин записників, Україна

Переймаючись питанням, скільки коштує записна книжка, важливо враховувати параметри:

Ціна може бути зменшена з урахуванням знижок, розпродажів.

Де купити записну книжку

VV.ua - офіційний інтернет-магазин роздрібних мереж "Віват, канцелярія!" і LIBRARIUM. Величезний асортимент якісної продукції для будинку, відпочинку, роботи. Переваги онлайн покупок:

Широкий асортимент канцелярських виробів представлений у тематичному каталозі сайту: можна купити гарну записну книжку в інтернет-магазині в Україні з доставленням. Ціна варіюється: представлені бюджетні варіанти і моделі преміум-сегменту. Пропонуємо замовити красиву записну книжку з цікавим дизайном в подарунок в місті Київ та інших містах країни.

Записники

Записна книжка

Всього 710
Ціна
Від

до

Кількість в упаковці, шт.

Показати ще 25 товарів