Скульптурний пластилін потрібен для створення будь-яких фігур. Цей пластилін використовується для моделювання студентами факультетів скульптури, учнями художніх шкіл і маленькими дітьми в дитсадках або початкових класах. Він коштує дорожче звичайного пластиліну для ліплення, але відносно висока ціна обумовлена широкою компетентністю і складністю використовуваних технологій.

Склад

В пластиліні для створення скульптур міститься багато компонентів. В їхнє число входять:

Завдяки технологіям, які використовуються для виробництва цього пластиліну, він швидко засихає.

Призначення

Скульптурний художній пластилін можна використовувати для ігор з дітьми або ж для занять і проектування. З нього можна легко зібрати невеликі конструкції: маленькі бюстики, мультиплікаційних героїв, статуетки тощо.

Особливості вибору

При покупці пластиліну для скульптур слід уважно його оглянути. Він повинен бути еластичним і податливим. Зазначений матеріал повинен бути однорідним. При розкочуванні на столі навіть на шорсткій поверхні не повинно залишитися слідів. Краще обрати товар відомих марок і не намагатися заощадити. Від того, скільки коштує скульптурний пластилін, безпосередньо залежить його якість.

Де можна замовити і купити скульптурний пластилін

VV.ua (Україна) – основний офіційний інтернет-магазин роздрібних мереж з продажу канцтоварів «Віват, канцелярія!» і LIBRARIUM. Товари, що продаються на сайті, ідентичні тим, які можна купити в звичайних магазинах. Вся продукція заведена в єдиний інтерактивний каталог, де описуються її технічні характеристики і зазначаються актуальні ціни. У цьому каталозі можна без зусиль відшукати потрібне канцелярське приладдя та оформити замовлення. В інтернет-магазині VV.ua продаються:

Вся продукція, представлена на сайті, відрізняється високою якістю. Перед покупкою всі охочі можуть ознайомитися з технічним описом і особливостями використання предметів. При виникненні будь-яких запитань клієнти можуть звернутися до online-консультантів на сайті. Вони зможуть допомогти не тільки з оформленням замовлення, а й з вибором потрібного канцелярського приладдя або товарів для творчості.

Інтернет-магазин канцтоварів працює по всій Україні. Завдяки цьому будь-який покупець зможе купити скульптурний пластилін і будь-які інші товари, де б він не знаходився (у Одесі, Києві, Дніпрі, Харкові тощо). Доставка товарів здійснюється транспортною компанією Нова Пошта. Вартість доставки можна дізнатися при оформленні покупки, просто вказавши місто призначення (Дніпро, Київ, Харків, Одеса і будь-який інший населений пункт).

Скульптурний пластилін

Скульптурний пластилін

Всього 7
Ціна
Від

до

Модель/Серія

Кількість кольорів